Menu

TV LED LG 65SM8200

Cechy produktu

  • Producent LG 

Opis

65SM8200PLA Główne właściwości NanoCell TV, najnowocześniejsza technologia TV Jeszcze lepsze barwy dzięki technologii NanoCell Czystszy i żywszy obraz nieznaczne detale dzięki Full Array Dimming Głębsza czerń akcentuje pozostałe kolory genialne odwzorowanie barw nawet pod sporym kątem Telewizory NanoCell – najkorzystniejsze telewizory LED LG NanoCell to najmocniej zaawansowane telewizory LED odznaczające się wyjątkową jakością obrazu i znakomitym odwzorowaniem barw RGB dzięki technologii LG NanoCell.

Jeszcze czystsze odcienie Funkcja Nano Color gwarantuje wyjątkowe wrażenia wizualne dzięki technologii NanoCell, która polepsza czystość barw przy pomocy nanocząsteczek o wymiarze około 1 nm. Odkryj czyste kolory dzięki technologii NanoCell Czyste kolory RGB to podstawa realistycznego obrazu.

technologia NanoCell wykorzystuje nanocząsteczki, które oczyszczają odcienie, odfiltrowując mdłe barwy i zwiększając czystość widma RGB. Wyśmienite odwzorowanie odcieni choćby pod sporym kątem Na ekranie telewizora NanoCell barwy są staranne niezależnie od miejsca, w którym siedzisz.

dzięki czemu każdy widz może cieszyć się realistycznym obrazem. Wszystko zależy od kąta widzenia W odróżnieniu od zwykłych telewizorów, które mogą przekłamywać kolory podczas patrzenia z boku, telewizory LG NanoCell TV idealne barwy zarówno w trakcie patrzenia z boku, jak i z naprzeciwka.

4K Active HDRpozwala zobaczyć każdy detal technologia Active HDR 4K optymalizuje każdą scenę, prezentując nawet najdrobniejsze szczegóły w bogactwie odcieni. Obsługa wielu formatów HDR, w tym HDR10 i HLG, w połączeniu z technologią korekty scen LG pozwala delektować się filmami w fantastycznej jakości HDR.

DTS Virtual:XDźwięk wzbogacony o nowy wymiar Zakochasz się w bogatym, nieskazitelnie czystym i wielowymiarowym dźwięku, jaki pod każdym kątem zastosowane głośniki telewizora. 4-rdzeniowy procesor – źródło obrazu w jakości 4K prędki i staranny czterordzeniowy procesor likwiduje szum i zagwarantuje bogate odcienie i dynamiczny kontrast.

Rozdzielczość obrazów o niskiej jakości jest podnoszona w celu zbliżenia jej do jakości 4K. Harmonijne wzornictwo wyjątkowo cienka ramka telewizora LG NanoCell TV harmonizuje z wnętrzem, dodając mu wyszukanego smaku.

Gry w jakości 4K HDR pochłoną Cię bez reszty Telewizory LG NanoCell TV nadzwyczajny obraz o kinowej jakości 4K HDR w grach. Niedługie opóźnienie wejściowe usprawnia synchronizację z dynamicznymi scenami i daje przewagę w prędkich grach.

Poznaj świat telewizji LG ze sztuczną inteligencją Dzięki technologii AI ThinQ mnóstwo czynności można wykonać tylko przy pomocy poleceń głosowych. Rozmawiaj z asystentem dzięki technice rozpoznawania głosu i korzystaj z treści rekomendowanych na podstawie wcześniej wybieranych programów.

Telewizory NanoCell – najlepsze telewizory LED LG NanoCell to najbardziej innowacyjne telewizory LED odznaczające się wyjąt...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.