Menu

TV LED LG 65UM7510

Cechy produktu

  • Producent LG 

Opis

65UM7510

Poznaj świat telewizji LG ze nienaturalną inteligencją
Dzięki technice AI ThinQ mnóstwo czynności można wykonać tylko przy pomocy poleceń głosowych. Rozmawiaj z asystentem dzięki technice rozpoznawania głosu i korzystaj z treści polecanych na podstawie wcześniej wybieranych programów.
*technologia sztucznej inteligencji LG ThinQ jest uruchamiana za pomocą przycisku mikrofonu.

4K nowy standard wysokiej rozdzielczości
Postaw na bardziej realistyczny i szczegółowy obraz 4K o żywych kolorach dzięki matrycy IPS gwarantującej rozdzielczość cztery razy wyższą od Full HD.
*Matryca IPS nie jest stosowana we wszelkich modelach telewizorów LG UHD.

Zwiedź wirtualny świat. Choćby pod dużym kątem
Nieważne, gdzie zajmiesz miejsce. Matryca IPS o rozdzielczości 4K z szerokim kątem patrzenia zapewni Ci atrakcyjne wrażenia pod każdym kątem znamionuje się prawie 100% starannością odwzorowania barw, choćby pod kątem 60 poziomów.
*konwencjonalny w tym przypadku oznacza model telewizora bez technologii IPS. Na ilustracjach przedstawione są symulacje.

4-rdzeniowy procesor źródło obrazu w jakości 4K
szybki i precyzyjny czterordzeniowy procesor usuwa szum i zapewnia dynamiczniejsze odcienie i kontrast. Rozdzielczość obrazów o niskiej jakości jest podnoszona w celu zbliżenia jej do jakości 4K.

precyzyjne odwzorowanie odcieni

nawet najsubtelniejsze różnice odcieni są starannie odzwierciedlane, co zagwarantuje ostrzejszy, bogatszy i bardziej realistyczny obraz.
*Zwykły model w tym przypadku to poprzedni model LG.

4K Active HDR pozwala zobaczyć każdy detal
technologia Active HDR 4K optymalizuje każdą scenę, przedstawiając choćby najdrobniejsze detale w bogactwie kolorów. Obsługa wielu formatów HDR, w tym HDR10 i HLG, w połączeniu z technologią korekty scen LG pozwala delektować się filmami w fantastycznej jakości HDR.

DTS Virtual:X Dźwięk wzbogacony o nowy rozmiar
Zakochasz się w bogatym, perfekcyjnie czystym i wielowymiarowym dźwięku, jaki pod każdym kątem wbudowane głośniki telewizora.

Rozkoszuj się dźwiękiem z Ultra Surround

Dochodzący z wielu wirtualnych kanałów dźwięk jeszcze bardziej wciąga w wir rozrywki.

Prosty, a jednocześnie wyszukany design
Cienka ramka i smukła linia dodają wnętrzu luksusowego stylu i powiększają przyjemność z oglądania telewizji.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.