Menu

TV LED LG 75SM8610

Cechy produktu

  • Producent LG 
  • Przekątna ekranu 75 "
  • Rozdzielczość 4k - 3840 x 2160 
  • Funkcje WiFi, Smart TV 
  • Częstotliwość odświeżania 100 Hz
  • Złącza HDMI
  • Złącza USB
  • Szerokość 168.3 cm
  • Standard Vesa 600 x 400 
  • Tuner DVB-C 

Opis

innowacyjny Design i Kinowa Jakość Obrazu Telewizor o przekątnej 75 cali generuje fascynujące wrażenie i wprowadza estetykę do Twojego pokoju. Było to osiągalne tylko dzięki niepowtarzalnemu i progresywnemu designowi.

Poznaj nieprzeciętne możliwości sztucznej inteligencji telewizora LG. Wyśmienita czerń z wyrazistym kontrastem powoduje, że ​​barwy są jeszcze bogatsze, a technika NanoCell pogłębia szczegółowość detali.

Procesor α7 zmienia Twój dom w salę kinową z obrazem i dźwiękiem kinowej jakości w formacie HDR. Technika Active HDR 4K z obsługą większości formatów HDR skrupulatnie oddaje intencje reżysera. Pełna Paleta odcieni technologia NanoCell LG zaimplementowana w tym modelu pozwala cieszyć się bogactwem i wiernością odwzorowanych kolorów przy szerokich kątach widzenia.

To także unikatowa skala kontrastu, dzięki której możesz podziwiać głęboką czerń co znacząco udoskonala atmosferę w trakcie seansów filmowych. Ekran LG NanoCell działa dzięki wykorzystaniu nanocząsteczek do optymalizacji kolorów.

Ta bezprecedensowa technika zezwala na odtworzenie pełnej skali odcieni, gwarantując najwyższą jakość obrazu. Wysoka Rozdzielczość 4K Zachwyć się przejrzyście wyraźnym obrazem i żywymi kolorami telewizora 4K UHD, który ma 4 razy więcej pikseli aniżeli telewizor z rozdzielczością FHD.

dzisiaj możesz zobaczyć nawet najdrobniejsze szczegóły w każdej scenie. Zniewalający Obraz Pod Każdym Kątem Dzięki zaimplementowaniu w telewizorze LG LED 75SM8610PLA matrycy z szerokim kątem patrzenia możesz zająć każde miejsce w pokoju i radować się jakością obrazu w rozdzielczości 4K.

Urządzenie gwarantuje 100% odwzorowania kolorów choćby pod kątem. Ładna Inteligencja Procesor α7 daje jeszcze obszerniejsze możliwości i przyjemność z oglądania. Urządzenie automatycznie analizuje miliony wizualnych danych rozpoznaje jakość wyświetlanego materiału.

Po czym dostraja jego wyrazistość i szczegółowość przy pomocy systemu sztucznej inteligencji. Dostrzeż Każdy szczegół progresywna technologi Active HDR 4K optymalizuje każdą scenę, dzięki temu możesz ujrzeć nawet najdrobniejsze detale w bogactwie barw i detali.

Telewizor obsługuje sporo standardów HDR jak pomiędzy innymi HDR10, dzięki któremu możesz cieszyć się filmami w najwyższej jakości obrazu. Ożyw Każdą Scenę Stwórz salę kinową wewnątrz swojego pokoju. Dzięki technologiom Dolby Vision Atmos ożywisz każdą scenę.

Niezwykła płynność obrazu zaskakująca swoją szczegółowością w połączeniu z przestrzennym dźwiękiem powodują, że poczujesz się jakbyś uczestniczył w wydarzeniach na ekranie. Zarządzaj Głosem Wydawaj polecenia za pomoca głosu dzięki technologii AI ThinQ.

Im dłużej korzystasz z urządzenia tym więcej Twój asystent się uczy. Będzie w stanie na przykład polecić filmy na podstawie historii obejrzanych poprzez Ciebie produkcji. Dodaj Stylu swej Codzienności Telewizor LG 75SM8610PLA dzięki smukłej konstrukcji praktycznie łączy się ze...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.