Menu

TV LED LG 82UM7600

Cechy produktu

  • Producent LG 

Opis

82UM7600PLB Główne parametry Poznaj świat telewizji LG ze sztuczną inteligencją 4K nowy kanon wysokiej rozdzielczości Zwiedź wirtualny świat. Choćby pod pokaźnym kątem 4-rdzeniowy procesor – źródło obrazu w jakości 4K staranne odwzorowanie kolorów 4K Active HDR pozwala dostrzec każdy detal Poznaj świat telewizji LG ze sztuczną inteligencją Dzięki technologii AI ThinQ niemało czynności można wykonać tylko za pomocą poleceń głosowych.

Rozmawiaj z asystentem dzięki technologii rozpoznawania głosu i korzystaj z treści rekomendowanych na podstawie wcześniej wybieranych programów. 4K nowy kanon wysokiej rozdzielczości Postaw na bardziej realistyczny i szczegółowy obraz 4K o żywych kolorach dzięki matrycy IPS zapewniającej rozdzielczość cztery razy wyższą od Full HD.

4-rdzeniowy procesor – źródło obrazu w jakości 4K szybki i dokładny czterordzeniowy procesor eliminuje szum oraz zagwarantuje bogate kolory i dynamiczny kontrast. Rozdzielczość obrazów o niskiej jakości jest podnoszona w celu zbliżenia jej do jakości 4K.

precyzyjne odwzorowanie kolorów nawet najsubtelniejsze różnice odcieni są starannie odzwierciedlane, co gwarantuje ostrzejszy, bogatszy i bardziej realistyczny obraz. 4K Active HDR pozwala dojrzeć każdy detal technika Active HDR 4K optymalizuje każdą scenę, demonstrując choćby najdrobniejsze szczegóły w bogactwie kolorów.

Obsługa wielu formatów HDR, w tym HDR10 i HLG, w połączeniu z technologią korekty scen LG pozwala delektować się filmami w fantastycznej jakości HDR. DTS Virtual:X Dźwięk wzbogacony o nowy rozmiar Zakochasz się w bogatym, perfekcyjnie czystym i wielowymiarowym dźwięku, jaki pod każdym kątem wbudowane głośniki telewizora.

Rozkoszuj się dźwiękiem z Ultra Surround Dochodzący z wielu wirtualnych kanałów dźwięk jeszcze bardziej wciąga w wir rozrywki. Prosty, a równocześnie wyszukany design Smukła ramka i wykwintne, nowoczesne linie dodają wnętrzu elitarnego stylu i rozszerzają przyjemność z oglądania telewizji.

Poznaj świat telewizji LG ze nienaturalną inteligencją Dzięki technologii AI ThinQ niemało czynności można wykonać tylko przy pomocy poleceń głosowych. Rozmawiaj z asystentem dzięki technice rozpoznawania głosu i korzystaj z treści polecanych na podstawie wcześniej wybieranych programów.

4K nowy standard wysokiej rozdzielczości Postaw na bardziej realistyczny i szczegółowy obraz 4K o żywych kolorach dzięki matrycy IPS gwarantującej rozdzielczość cztery razy wyższą od Full HD. 4-rdzeniowy procesor – źródło obrazu w jakości 4K prędki i staranny czterordzeniowy procesor usuwa szum oraz zapewnia bogate kolory i dynamiczny kontrast.

Rozdzielczość obrazów o niskiej jakości jest podnoszona w celu zbliżenia jej do jakości 4K. Precyzyjne odwzorowanie kolorów choćby najsubtelniejsze różnice barw są starannie odzwierciedlane, co zagwarantuje ostrzejszy, bogatszy i bardziej realistyczny obraz.

4K Active HDR pozwala zobaczyć każdy detal technologia Active HDR 4K optymalizuje każdą scenę, prezentując choćby najdrobniejsze detale w bogactwie barw. Obsługa wielu formatów HDR, w tym HDR10 i HLG, w połączeniu z technologią korekty scen LG pozwala delektować się filmami w fantastycznej jakości HDR.

DTS Virtual:X Dźwięk wzbogacony o nowy wymiar Zakochasz się w bogatym, bezbłędnie czystym i wielowymiarowym dźwięku, jaki pod każdym kątem wbudowane głośniki telewizora. Rozkoszuj się dźwiękiem z Ultra Surround Dochodzący z wielu wirtualnych kanałów dźwięk jeszcze bardziej wciąga w wir rozrywki.

Prosty, a równocześnie wyszukany design Smukła ramka i stylowe, progresywne linie dodają wnętrzu wytwornego stylu i zwiększają przyjemność z oglądania telewizji.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.