Menu

TV LED LG OLED55C9

Cechy produktu

 • Producent LG 
 • Przekątna ekranu 55 "
 • Rozdzielczość 4k - 3840 x 2160 
 • Funkcje WiFi, Smart TV 
 • Złącza HDMI
 • Złącza USB
 • Wysokość 73.8 cm
 • Szerokość 122.8 cm
 • Standard Vesa 300 x 200 
 • Klasa energetyczna
 • Tuner DVB-C, DVB-S, DVB-T 

Opis

OLED55C9PLA Główne cechy Procesor II generacji α9 ze nienaturalną inteligencją Poznaj świat telewizji LG ze sztuczną inteligencją nieprzeciętna czerń ożywia obrazy Dolby Vision i Atmos kinowe wrażenia w domu Kinowa jakość 4K HDR ascetyczny design pasuje do każdej aranżacji Procesor II generacji α9 ze nienaturalną inteligencją Procesor drugiej generacji α9 z algorytmem AI pogłębionego uczenia się jest jeszcze szybszy i jeszcze lepiej przetwarza grafikę.Wykorzystuje najnowocześniejsze technologie gwarantujące stanowczo szczegółowy obraz i idealny dźwięk, które przenoszą widza do innego, cudownego świata.

Poznaj świat telewizji LG ze nienaturalną inteligencją Dzięki technice AI ThinQ niemało czynności można wykonać tylko za pomocą poleceń głosowych. Rozmawiaj z asystentem dzięki technologii rozpoznawania głosu i korzystaj z treści sugerowanych na podstawie wcześniej wybieranych programów.

wspaniała czerń ożywia obrazy nieprzeciętna czerń, świetny kontrast – żywsze kolory i większa głębia obrazu. Telewizor LG OLED gwarantuje świetną czerń przy pomocy ponad 8 milionów samozaświecających się pikseli, z których każdy indywidualnie może kontrolować swoją jasność.

W ten sposób gwarantuje bogactwo odcieni i pozwala odkryć szczegóły, a choćby życie. „wspaniała czerń pozwala wejść do nowego świata, a nie tylko go oglądać". Posłuchaj, co słynny specjalista od efektów specjalnych Rob Legato mówi o telewizorze LG OLED.

Dolby Vision i Atmos Kinowe wrażenia w domu Dolby zamieni Twój dom w prawdziwe centrum rozrywki z kinowej jakości obrazem HDR i dźwiękiem. Dolby Vision i Atmos to światowej klasy technologie HDR i realizacji dźwięku.

Optymalizując obraz i dźwięk, zagwarantuje kinową jakość zgodną z wizją reżysera. Kinowa jakość 4K HDR technika LG Cinema HDR 4K wiernie odwzorowuje wizję reżysera dzięki obsłudze większości formatów HDR.

Zachwyć się kinową jakością obrazu w najważniejszych formatach HDR, takich jak Advanced HDR Technicolor i HDR10 Pro. „Widzę wszystkie detale w jasnych scenach, których nie dostrzegam w żadnym innym formacie".

dzisiaj posłuchaj, co dyrektor Deadpool Tim Miller ma do powiedzenia o technologii HDR w telewizorach LG OLED. Producent LG we współpracy ze studiem Technicolor opracowała technologię pozwalającą zobaczyć obraz jak najwierniejszy intencjom twórcy.

Tryb eksperta Technicolor w telewizorze LG OLED ukazuje treść starannie w sposób zatwierdzony przez najważniejszych reżyserów w branży Technicolor. Surowy design nadaje się do każdej aranżacji Wyszukany i gustowny design telewizora genialnie współgra z wystrojem całego wnętrza.

Telewizor LG OLED stanowi kropkę nad „i" w kwestii aranżacji Twojego wnętrza. Mniej kabli Organizer kabli pozwala utrzymać porządek w przewodach i zachować porządek w pokoju. Tryb galerii dodaje klasy do codzienności Tryb galerii pozwala na oglądanie sławnych atrakcji turystycznych okresowo aktualizowanych poprzez T...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.