Menu

TV LED LG OLED77CX3

Cechy produktu

  • Producent LG 

Opis

Telewizor LG OLED jest nieszablonowy dzięki technologii samozaświecających się pikseli. Nową jakość obrazu telewizyjnego zapewnia ponad 100 milionów samozaświecających się subpikseli*. Ciesz oko najgłębszą czernią, największym bogactwem odcieni i najistotniej realistycznym obrazem.

Procesor α9 Gen3 AI analizuje treść za pomocą algorytmów głębokiego uczenia dostarcza na ekran najbardziej stosowny obraz. Wszystkie poprawki są dokonywane samoczynnie w celu zapewnienia jak najlepszego obrazu i dźwięku, żeby oglądanie za każdym razem było niezwykłym przeżyciem.

Zamień swój telewizor w centrum dowodzenia dzięki inteligentnej funkcji ThinQ. LG ThinQ rozpoznaje głos osoby wypowiadającej polecenia umożliwiając sterowanie wszystkimi urządzeniami domowymi podłączonymi do IoT.

wystarczy, iż wypowiesz hasło uruchamiające usługę głosową i sterujesz telewizorem bez wykorzystania pilota. Dodatkowym udogodnieniem jest zaimplementowany w telewizor LG OLED Asystent Google. Oglądaj filmy skrupulatnie tak jak powinno się je oglądać – w zapierającej dech w piersi jakości.

Inteligentna technika Dolby Vision IQ dopasowuje jasność ekranu, barwy i kontrast na podstawie typu treści i warunków oświetlenia. Technika Dolby Atmos pozwala delektować się najwyższej jakości dźwiękiem w każdym rodzaju treści.

Procesor automatycznie reguluje obraz, wyłączając wygładzanie ruchu, by pozwolić w pełni cieszyć się ruchomymi obrazami. Oglądaj filmy zgodnie z zamiarem twórcy i z zachowaniem kinowych wrażeń. Olśniewaj się treścią w kinowej jakości i doświadcz w pełni artystycznych walorów każdego filmu....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.