Menu

TV LED Manta 20LED20H1

Cechy produktu

  • Producent Manta 
  • Przekątna ekranu 20 "
  • Rozdzielczość 720p - HD Ready 
  • Jasność ekranu 170 cd/m2
  • Złącza HDMI

Opis

LED20H1

Lekki i progresywny
Manta 20H1 to telewizor działający w oparciu o technologię LED. Wyświetlacz o przekątnej 20 cali przekłada się na niską wagę i kompaktowe rozmiary urządzenia trafnie 2 kg i 461 na 100 na 320 mm. Wykorzystanie paneli LED i rozdzielczości HD i równomiernie rozmieszczone diody, które podświetlają wyświetlacz, prawidłową jakość obrazu i odwzorowanie odcieni.

Liczne złącza podłącz urządzenia zewnętrzne
Telewizor został wyekwipowany w liczne złącza. Obok HDMI i USB, na obudowie urządzenia znajduje się: gniazdo słuchawkowe, VGA i miniYPbPr. Dzięki nim możliwe jest podłączenie licznych sprzętów zewnętrznych, np. Nośników pamięci i konsol do gier. Wyśmienitą jakość dźwięku zapewnia wykorzystanie systemu dźwięku Dolby Digital.

Energooszczędny i z podstawką
Urządzenie Manta 20H1 jest energooszczędne maksymalny pobór prądu wynosi mniej niżeli 19 W, a w stanie czuwania mniej aniżeli 0,5 W. Wyposażenie telewizora z podstawkę w postaci nóżek umożliwia ustawienie go w dowolnym miejscu, np. Na szafce. Po demontażu podstawki realne jest jego zawieszenie na ścianie.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.