Menu

TV LED Manta 43LFN120D

Cechy produktu

  • Producent Manta 
  • Przekątna ekranu 43 "

Opis

Ciesz się nieprzeciętną jakością obrazu w formacie Full HD. Aby zobaczyć więcej i poznać idealnych wrażeń w trakcie oglądania ulubionych filmów i seriali, sięgnij po telewizor Full HD. Rozdzielczość Full HD to 1920 na 1080 pikseli – starannie tyle, ile proponują standardowe produkcje na płytach BluRay, a także pokaźna część materiałów filmowych w serwisach VOD. Daj się oczarować wysokiej szczegółowości obrazu, wiernemu odwzorowaniu kolorów i detali, jaką zapewni telewizor z ekranem Full HD. Ten model telewizora został wyekwipowany w tuner DVB-C, dzięki czemu nie musisz kupować oddzielnego urządzenia, żeby odbierać materiały z cyfrowej telewizji kablowej na jego ekranie. Cyfrowa transmisja tworzyw audio i wideo nie tylko cechuje się szczególnie wysoką jakością, ale też nie jest zbyt podatna na zakłócenia. Bez względu na to, czy korzystasz już z oferty telewizji kablowej, czy także nie, zastosowany tuner DVB-C może okazać się szczególnie {pomocn|przydatn)ą opcją....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.