Menu

TV LED Manta 50LFN58C

Cechy produktu

  • Producent Manta 
  • Przekątna ekranu 50 "

Opis

CENTRUM ROZRYWKI

Po podłączeniu pendrive’a bądź przenośnego dysku twardego z odpowiednią zawartością poprzezwbudowane w telewizor złącze USB, użytkownik zyskuje możliwość odtwarzania multimedialnej zawartości nośnika. Odbiornik wspiera popularne formaty filmów – także w rozdzielczości HD – z polskimi napisami. Nie brakuje możliwości oglądania na ekranie telewizora zdjęć zapisanych w formacie cyfrowym, można na dodatek odtwarzać pliki muzyczne. Telewizor umożliwia jeszcze nagrywanie programów, zapisując informacje na podłączonym do telewizora urządzenia USB. Urządzenie doskonale radzi sobie także z przeglądaniem telegazety.

transparentnie CZYSTY DŹWIĘK

Cyfrowy sygnał audio płynący z dekodera DVB-T, który dostarczają stacje telewizyjne oraz filmy w połączeniu ze zintegrowanym systemem AC3 dają wrażenie przestrzennego dźwięku na zastosowanych głośnikach. Telewizor przyjmuje dodatkowo dźwięk w systemach B/G,D/K,I,L/L,M/N.

nowoczesnA technika

Wysoka rozdzielczość Full HD 1080p 1920 x 1080, obfity kąt widzenia, wysoka luminancja i kontrast, redukcja szumów, a także szybki czas reakcji nakłaniają do śledzenia ulubionych programów i filmów z jeszcze lepszą jakością.

technologia LED

technika LED zastosowana do produkcji panelu znacznie ulepsza jakość obrazu w stosunku do ekranów LCD. Dzięki diodom równomiernie podświetlającym ekran osiągalne jest uzyskanie pokaźniejszego kontrastu, udoskonalone odwzorowanie , a także perfekcyjną głębię czerni z jej rozmaitymi odcieniami.

towar
producent
Kod producenta
50LFN58C
EAN
5903089900122
informacje podstawowe ekran Tuner
DVB-C
DVB-T
MPEG-4
wykorzystane technologie
Funkcje
System operacyjny
Nie dotyczy
Regulacja jasności
Regulacja koloru
Regulacja podświetlenia
Odtwarzacz video
użyte technologie
Nie
Dźwięk techniczne Złącza Fizyczne
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
rodzaj gwarancji
Producenta (ograniczenie do wykorzystania domowego)

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.