Menu

TV LED Samsung HG32EF690

Cechy produktu

  • Producent Samsung 
  • Przekątna ekranu 32 "

Opis

Smart TV Samsung HE690 32"
W dzisiejszym momentalnie rozwijającym się przemyśle hotelowym komfortowa atmosfera i komfort są kluczem do sukcesu - równocześnie dla gości, którzy chcą unikatowego pobytu, jak i dla personelu hotelowego, który szuka bardziej sprawnych sposobów świadczenia tej usługi. Dzięki szerokiej kompatybilności i intuicyjnej konstrukcji nowy wyświetlacz Samsung HF690 zapewnia entuzjastycznych klientów w branży hotelarskiej. Obsługiwany przez mocny system operacyjny Tizen, seria HF690 proponuje interesującą zawartość i szybki dostęp do ważnych usług za pośrednictwem dostosowanych, łatwych w nawigacji menu. Na dodatek poprawione bezpieczeństwo wyświetlaczy zagwarantuje gościom pokaźniejszą prywatność oraz pozwala na menedżerom tworzenie, testowanie i publikowanie aplikacji internetowych w celu ponownego zwiększenia funkcjonalności.

Wysoka wydajność grafiki z poprawionym bezpieczeństwem
Telewizory hotelowe Samsung obsługiwane przez sprawny system operacyjny TIZEN zapewniają bezproblemowe dostarczanie ważnych treści i informacji o hotelach. System operacyjny TIZEN wyposaża każdy monitor w ścisłą, trójwarstwową strukturę bezpieczeństwa, która zagwarantuje uzupełniającą ochronę po stronie aplikacji, platformy i systemu. To zwiększone bezpieczeństwo pozwala zintegrowanemu oprogramowaniu TIZEN H.Browser na renderowanie treści 2D i 3D i uzyskanie krótszych czasów przesyłania.

Proste i kompatybilne tworzenie aplikacji internetowych
Oprócz zaawansowanej wydajności graficznej, technologia H.Browser marki Samsung pozwala na szybkie i skrupulatne tworzenie aplikacji bez względu na to, gdzie jesteś. Wszystkie aplikacje można tworzyć i zapisywać w systemie TIZEN OS i są one kompatybilne z systemem operacyjnym. Aplikacje są obsługiwane poprzez nowoczesny komplet programistyczny (SDK). Narzędzia platformy Web Simulator i Remote Web Inspector (RWI) ulepszają aplikacje przez testy bezpieczeństwa i sprawności w czasie rzeczywistym.

przypasowane menu główne dla gości
zaimplementowana platforma TIZEN pozwala menedżerom spersonalizować menu wyświetlaczy, aby spełnić unikalne usługi i oferty ich marek. Obejmuje to dodawanie indywidualnie umieszczonych obrazów i logo w tle. Kierownicy hoteli mogą instalować i usuwać nieograniczoną liczbę symboli funkcyjnych i symboli informacyjnych na dolnym pasku przewijania. Umożliwia to gościom i menedżerom luźne i wydajne przenoszenie interfejsu użytkownika.

Lepsza łączność przy mniejszej konserwacji
szeroka łączność przekształca telewizory hotelowe Samsung w wygodne stacje do pracy lub zabawy. Zaimplementowany interfejs Ethernet gwarantuje bezpieczne, zgodne z IP połączenie dla działalności biznesowej i obsługuje różne funkcje w miejscu pracy. Po pracy goście mogą cieszyć się komfortem własnego domu w pokoju hotelowym. Zapewnia to bezproblemowa transmisja telewizyjna i transmisja muzyki poprzez Bluetooth.

Scentralizowane zarządzanie w czasie rzeczywistym
Jako jednolite rozwiązanie do zarządzania treścią, LYNK REACH 4.0 obsługuje sieci LAN, Wi-Fi i infrastrukturę koncentryczną, które wzmacniają zarządzanie hotelem, monitorowanie i funkcje usług gości. Scentralizowane monitorowanie platformy LYNK REACH 4.0 w czasie rzeczywistym optymalizuje prace konserwacyjne. Kierownicy hoteli posiadają możliwość wyboru poszczególnych wyświetlaczy albo grup wyświetlaczy, a tym samym rozwiązywania problemów na wczesnym etapie.

Spersonalizowana usługa w całym tekście
Hotele mogą w dodatku korzystać z platformy LYNK REACH 4.0, żeby wysyłać spersonalizowane wiadomości do gości odpowiadających ich indywidualnemu pobytowi lub zainteresowaniom. Kiedy goście się meldują, operatorzy hoteli mogą powitać ich osobistą wiadomością i przedstawić oferty albo zaprezentować obiekt. Po zakończeniu pobytu LYNK REACH 4.0 zezwala na gościom ekspresowe wymeldowanie w celu uniknięcia niedogodności i zwiększenia komfortu.

wygodne i staranne zarządzanie pokojem
Użytkownicy hotelowej telewizji mogą korzystać ze zintegrowanej technologii LYNK HMS,komfortowo i produktywnie zarządzać ustawieniami pokoju i komunikacją między gośćmi a pracownikami. Rozwiązanie LMSK HMS Room Management Solution (RMS) optymalizuje konserwację hotelu i udoskonalony przegląd skuteczności urządzenia i zużycia energii w pokojach hotelowych. Uzupełniająca usługa kontroli w pokoju (IRC) pozwala na gościom zarządzanie oświetleniem, zasłonami i treściami telewizyjnymi za pośrednictwem przyjaznego interfejsu.

Zaskocz gości niskimi kosztami
technika LYNK HMS firmy Samsung umożliwia operatorom hoteli błogi i niezapomniany pobyt, a równocześnie jest opłacalny. Platforma Energy Management Solution (EMS) indywidualnie dostosowuje ciepło i klimatyzację pomieszczeń, unikając w ten sposób wydatków na energię w pustych pokojach. Rozwiązanie do zarządzania treścią (CMS) marki LYNK HMS optymalizuje rozwój i dystrybucję treści w całym hotelu, ułatwiając wysyłanie ważnych wiadomości.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.