Menu

TV LED Samsung HG65EJ690

Cechy produktu

  • Producent Samsung 

Opis

Telewizor hotelowy 65" z linii HJ690

Podniesienie jakości prezentowanych treści do poziomu UHD dzięki przeznaczonej technice rozszerzania rozdzielczości ulepszenie wyrazistości i szczegółowości obrazu dzięki HDR10+ prędkie tworzenie i udostępnianie spersonalizowanych wiadomości i komunikatów promocyjnych

Spraw, aby Goście poczuli się jak w domu
Wyświetlacze HJ690U firmy Samsung pozwalają na właścicielom hoteli sprostanie rosnącym oczekiwaniom gości. Za sprawą niesamowitej jakości obrazu UHD i wygodnych funkcji zarządzania pokojem urządzenia pozwalają gościom cieszyć się domowym komfortem a dzięki systemowi operacyjnemu TIZEN płynnością działania.

Dostarczanie obrazu w wyśmienitej jakości UHD

Umieszczone w pokojach telewizory hotelowe Samsung oferują gościom nadzwyczajny obraz w jakości dorównującej tej, jaką znają ze swoich domów, a tak mają się czuć. Dzięki technice powiększania rozdzielczości te wyszukane urządzenia prezentują wszystkie treści w rozdzielczości UHD (3840 x 2160), a zatem z 4-krotnie obszerniejszą liczbą pikseli w przypadku standardu FHD.

nieprzeciętny obraz niezależnie od nasłonecznienia pokoju
Telewizory hotelowe Samsung, poza stałą jakością UHD, oferują moc ulepszania obrazu HDR10+ w każdym pokoju hotelowym. Technologia HDR10+ zagwarantuje słuszne, bogate w szczegóły i zapadające w pamięć wrażenia z oglądania.

Płynność działania i przyjemność oglądania
kolekcja HJ jest pierwszą kolekcją telewizorów hotelowych działającą w oparciu o potężny system operacyjny TIZEN. M.in. Dzięki temu zwiększone zostało bezpieczeństwo dostarczanych treści na poziomie aplikacji, platformy i systemu. Ta wzmocniona ochrona umożliwia na dodatek zintegrowanej w TIZEN technologii H. Browser produktywne odwzorowywanie treści jednocześnie dwu-, jak i trójwymiarowych i skrócenie czasów reakcji i ładowania, czyli płynnego używania. Dzięki platformie TIZEN także zwiększy się dostęp do aplikacji, które Goście znają i oglądają.

Łatwe tworzenie kompatybilnych aplikacji sieciowych

H.Browser firmy Samsung nie tylko zapewnia innowacyjne możliwości graficzne, ale także przystępne tworzenie aplikacji. Wszystkie aplikacje można przechowywać w systemie operacyjnym TIZEN, a narzędzia takie jak Symulator sieciowy, a także zdalny inspektor sieci (RWI) na dodatek udoskonalą ich działanie i bezpieczeństwo.

Personalizuj menu powitalne według Twoich potrzeb
Każdy telewizor hotelowy Samsung wyposażony został w instynktowne, realne do dobrania menu główne optymalizujące zamianę treści między hotelem a gośćmi. Osoby odpowiedzialne za zarządzanie treściami bez trudu wzbogacą menu o obrazy, logotypy i ikony funkcji odpowiadających potrzebom gości, komunikując w ten sposób oferty specjalne i wzmacniając branding hotelu.

Zarządzaj i kontroluj komunikaty w pokojach hotelowych w czasie rzeczywistym

Telewizory hotelowe mają kompatybilną z istniejącymi sieciami LAN czy Wi-Fi oraz infrastrukturą sieciową, platformę LYNK REACH 4.0, która usprawnia i centralizuje zarządzanie treściami. Menedżerowie mogą wybierać pojedyncze wyświetlacze albo ich grupy, aby komunikować odpowiednią ofertę, żeby rozwiązywać problemy, zanim staną się uciążliwe.

Kompleksowa spersonalizowana obsługa
Hotele mogą także korzystać z platformy LYNK REACH 4.0 do wysyłania gościom spersonalizowanych danych. Goście po przyjeździe mogą otrzymać spersonalizowaną wiadomość powitalną, która będzie jednocześnie informować o dostępnych w hotelu promocjach i ofertach specjalnych zbieżnych z celem bądź charakterem wizyty. LYNK REACH 4.0 zezwala na ponadto ekspresowe wymeldowanie, rozszerzając tym samym komfort gości.

komfortowe i kompleksowe zarządzanie pokojami przez Gości
Poza oglądaniem ulubionych treści goście mogą także zastosować wyświetlacze do kontrolowania oświetlenia, zasłon i ustawień temperatury w pokoju. Co więcej, potężna platforma LYNK HMS producenta Samsung oznajmia personel o potencjalnych problemach z urządzeniami w pokojach, a także proponuje szczegółowe informacje na temat zajętości pomieszczeń i zużycia energii.

Satysfakcja gości przy mniejszych kosztach
Platforma LYNK HMS firmy Samsung pozwala zapewnić gościom przyjemny pobyt w sposób bardziej ekonomiczny. Hotele mogą przypasować ustawienia ogrzewania w pokojach na podstawie tego, czy goście w nich przebywają, czy znajdują się gdzie indziej, co pozwala uniknąć marnowania energii w pomieszczeniach, w których nikogo nie ma. Z kolei specjalistyczne narzędzie do zarządzania treścią usprawnia jej wyświetlanie w całym hotelu.


Funkcje specjalne
Samsung LYNK HMS Compatibility Kompatybilność z H.Browser Samsung LYNK REACH (IP) REACH 4.0 Samsung LYNK REACH (RF) REACH 4.0 Menu funkcji hotelowych Home Menu 2017 Bluetooth Music Player (Mobile TV) Obsługa Hospitality Plug&Play (Łatwa Instalacja) samoczynny dobór źródła Tryb zasilania Lista kanałów hotelowych Channel Menu Display Połączone listy kanałów (ATSC, DVB-T/T2/C/S2, Analog) My Channel Tryb Oszczędzania Energii (Kontrola BLU) Wyświetlanie logo przy uśpionym ekranie (BMP/Film) Komunikat powitalny użycie RJ12 / IR Clock Back Up Supply Multi Code Remote Control Przykręcona pokrywa baterii pilota Kompatybilność z soundbarem Tryb Muzyki (Wejście: PC/AV/Komponentowe/HDMI) Tryb Muzyki Podświetlenie wł./wył. TTX Clock Update (Analogue) Klonowanie USB Kompatybilność z Smoovie Soft AP samoczynne Wł./Wył. (Harmonogram) Wake-up Timer (Alarm) Zabezpieczenia DRM Samsung LYNK Tryb bezpieczny

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.