Menu

TV LED Samsung QE55Q64

Cechy produktu

  • Producent Samsung 
  • Przekątna ekranu 55 "

Opis

Zanurz się w miliardzie odcieni odcieni Telewizor Samsung QLED QE55Q64R zapewni ci każdy detal na obrazie, a technologie zawarte w telewizorze zapewniają żywe i ostre odcienie. Super wielki telewizor Im obszerniejszy wyświetlacz, tym ulepszone wrażenia.

Poczuj się jak na polu bitwy ze świstającymi pociskami dookoła głowy albo zajrzyj prosto w oczy polującego tygrysa. Tak blisko akcji jeszcze nie byłeś. 100% Natężenie odcieni Wypełnia Twoje życie miliardem odcieni barw.

technologia Quantum Dot w telewizorze Samsung QLED QE55Q64R sprawia, że barwy zapierają dech w piersiach. Przekonaj się na własne oczy, jak realistycznie odwzorowane są wszystkie barwy nawet w najciemniejszych i najjaśniejszych scenach.

Quantum HDR Nowy poziom HDR z głębszymi szczegółami i kontrastem w telewizorze Samsung QLED QE55Q64R czeka na Ciebie. Quantum HDR analizuje każdą scenę, klatka po klatce, optymalizując oświetlenie tak, aby wydobyć specyficzną jasność dla każdej z nich.

Tryb Inteligentny Prawdziwie inteligentny telewizor to taki, który współgra nie tylko z wyświetlanymi treściami, lecz także z otoczeniem. Samsung QLED QE55Q64R sam przypasuje jasność ekranu i głośność do warunków panujących w Twoim pokoju.

Ciesz się idealną jakością obrazu i dźwięku, jednocześnie gdy oglądasz kameralny koncert na żywo, jak i przy wyścigach Formuły 1. Inteligentne Skalowanie Obrazu Jeśli cenisz wysoką jakość obrazu, ale obawiasz się, iż wciąż istnieje za niedużo treści w rozdzielczości 4K, z pomocą przychodzi Inteligentne Skalowanie Obrazu.

Ta technologia w telewizorze Samsung QLED QE55Q64R wykorzystuje wysoce innowacyjne uczenie maszynowe, wspierane poprzez nienaturalną Inteligencję, aby w czasie rzeczywistym redukować zakłócenia obrazu, wzbogacać jego szczegółowość, a także wyostrzać krawędzie obiektów i tekstu.

Twoje ulubione filmy jeszcze nigdy nie wyglądały tak poprawnie. Real Game Enhancer Pojedynki na śmierć i życie toczone w grach potrafią dostarczyć wielu silnych emocji. Wyprzedź swoich przeciwników dzięki technice Dynamic Black Equalizer, która zapewni Ci najkorzystniejszą optymalizację jakości obrazu w telewizorze Samsung QLED QE55Q64R.

Dobra widoczność nawet w ciemnych scenach i wzmocnienie dźwięku pozwolą Ci być zawsze o krok przed wrogiem. Tryb Ambient Możesz generować Twoje wnętrze jak tylko chcesz, a czarny wyświetlacz to już przeszłość.

Tryb Ambient zwiąże telewizor SAMSUNG QLED QE55Q64R do przestrzeni i przekształci pusty wyświetlacz w stylowy dodatek. Nawet po wyłączeniu Samsung QLED wyświetli dowolne obrazy, które najlepiej odpowiadają Twojemu nastrojowi, potrzebom lub wystrojowi pokoju.

Procesor Quantum 4K zapewnia wyjątkowe wrażenia. Procesor Quantum 4K w telewizorze Samsung QLED QE55Q64R optymalizuje obraz w czasie rzeczywistym, abyś mógł zobaczyć więcej. Za sprawą Inteligentnego Skalowania, jasność i dźwięk są przypasowane do typu wyświetlanego materiału, a także warunków otoczenia.

Korzystaj z zalet wysokiej rozdzielczości, nieważne co i gdzie oglądasz. SmartThings Połącz większość maszyn w swym domu w sieć i zarządzaj nimi z poziomu jednej aplikacji. Stwórz prawdziwie inteligentny dom, w którym bez problemu sprawdzisz wnętrze lodówki na ekranie telewizora albo zdalnie nastawisz piekarnik, by nagrzał się zanim włożysz do niego smakowitą potrawę.

Smart Hub & Jeden Pilot Sterowanie systemem multimedialnym podłączonym do Twojego telewizora jeszcze nigdy nie było tak proste. Dzięki Smart Hub i Jednemu Pilotowi wszystko, czego potrzebujesz, masz dosłownie pod ręką.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.