Menu

TV LED Samsung QE55Q95

Cechy produktu

  • Producent Samsung 
  • Przekątna ekranu 55 "

Opis

Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie 16x Z telewizorem SAMSUNG QLED QE55Q95TATXXH każdy szczegół staje się szczególnie wyraźny dzięki Bezpośredniemu Strefowemu Podświetleniu 16x. Przygotuj się na doświadczenie prawdziwej głębi z gęsto skoncentrowanymi strefami podświetlenia LED, które natychmiast regulują każdą scenę i wyciągają z niej pełnię czerni i bieli.

Ultra duży Kąt widzenia dzisiaj będziesz miał najkorzystniejsze miejsce przed telewizorem. Ultra duży Kąt Widzenia, a precyzyjnie filtr antyrefleksyjny, sprawia, iż obraz wyświetlany na ekranie telewizora SAMSUNG QLED QE55Q95TATXXH jest za każdym razem wspaniały, choćby w jasnym pomieszczeniu, niezależnie od punktu siedzenia.

Procesor Quantum 4K Jeszcze pokaźniejszych emocji dostarczy Procesor Quantum 4K, który dzięki nienaturalnej Inteligencji optymalizuje obraz w czasie rzeczywistym, a Ty możesz zobaczyć więcej. Inteligentne Skalowanie do 4K Funkcja Inteligentnego Skalowania do 4K analizując obraz redukuje szumy, odtwarza utracone szczegóły i wyostrza kontury obiektów i tekstu.

Wszystko po to byś mógł zobaczyc więcej i radować się jakością obrazu i dźwięku zbliżoną do 4K. Funkcja Adaptacji Obrazu nieskazitelny obraz niezależnie od pory dnia czy warunków oświetlenia. Funkcja Adaptacji Obrazu automatycznie reguluje jasność, cały czas reagując na warunki panujące dookoła Ciebie.

Quantum HDR 2000 Z Quantum HDR 2000 możesz czerpać z oglądania jeszcze więcej. Wszystkie odcienie staną się tak realistyczne, że zapomnisz, że jesteś tylko widzem, a dynamiczne odwzorowanie tonów w HDR10+ uszlachetni kontrasty w każdej scenie.

Aktywny Wzmacniacz Głosu (AVA) dzisiaj nie musisz zwiększać głośności, aby usłyszeć dialogi. Telewizor SAMSUNG QLED QE55Q95TATXXH zrobi to za Ciebie dzięki funkcji Aktywnego Wzmacniacza Głosu, która automatycznie dostosowuje głośność do warunków panujących w pomieszczeniu.

100% Natężenie kolorów (dzięki technologii Quantum Dot) technologia Quantum Dot sprawia, że barwy zapierają dech w piersiach. Daj się porwać nieporównanemu realizmowi obrazu, zapewnionemu przez rewelacyjne odwzorowanie wszelkich odcieni jednocześnie w ciemnych, jak i jasnych scenach.

Bezramkowy Design bezkompromisowa budowa telewizora SAMSUNG QLED QE55QE55Q95TATXXH pozwoli Ci skoncentrować się na nadzwyczajnym obrazie i poświęcić 100% uwagi filmom, które oglądasz. Jeden Pilot teraz możesz zapomnieć o reszcie zbędnych pilotów.

Sterowanie kompatybilnymi urządzeniami i treściami przy pomocy jednego pilota, jeszcze nigdy nie było tak proste. Jeden pilot rozpoznaje Twoje pozostałe urządzenia od razu, gdy tylko je podłączysz, a zgrabny i wykwintny design nieprzeciętnie współgra z Twoim telewizorem.

Real Game Enhancer + Przejmij pełną kontrolę w grach i pokonaj swoich przeciwników, dzięki funkcji Real Game Enhancer+. Natomiast funkcje takie jak Freesync i Dynamiczny Korektor Czerni pozwolą Ci radować się szczególnie płynnymi ruchami i realistycznymi obrazami, a Two...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.