Menu

TV LED Samsung QE75Q95

Cechy produktu

  • Producent Samsung 

Opis

Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie 16x Z telewizorem SAMSUNG QLED QE75Q95TATXXH każdy szczegół staje się niezwykle wyraźny dzięki Bezpośredniemu Strefowemu Podświetleniu 16x. Przygotuj się na doświadczenie prawdziwej głębi z gęsto skoncentrowanymi strefami podświetlenia LED, które natychmiast regulują każdą scenę i wyciągają z niej pełnię czerni i bieli.

Ultra szeroki Kąt widzenia teraz będziesz miał najlepsze miejsce przed telewizorem. Ultra duży Kąt Widzenia, a skrupulatnie filtr antyrefleksyjny, powoduje, iż obraz wyświetlany na ekranie telewizora SAMSUNG QLED QE75Q95TATXXH jest za każdym razem wspaniały, nawet w jasnym pomieszczeniu, niezależnie od punktu siedzenia.

Procesor Quantum 4K Jeszcze obszerniejszych emocji dostarczy Procesor Quantum 4K, który dzięki sztucznej Inteligencji optymalizuje obraz w czasie rzeczywistym, a Ty możesz zobaczyć więcej. Inteligentne Skalowanie do 4K Funkcja Inteligentnego Skalowania do 4K analizując obraz redukuje szumy, odtwarza utracone detale i wyostrza kontury obiektów i tekstu.

Wszystko po to byś mógł zobaczyc więcej i cieszyć się jakością obrazu i dźwięku zbliżoną do 4K. Funkcja Adaptacji Obrazu nieskazitelny obraz niezależnie od pory dnia czy warunków oświetlenia. Funkcja Adaptacji Obrazu samoczynnie reguluje jasność, cały czas reagując na warunki panujące dookoła Ciebie.

Quantum HDR 2000 Z Quantum HDR 2000 możesz czerpać z oglądania jeszcze więcej. Wszystkie barwy staną się tak realistyczne, iż zapomnisz, że jesteś tylko widzem, a dynamiczne odwzorowanie tonów w HDR10+ uszlachetni kontrasty w każdej scenie.

Aktywny Wzmacniacz Głosu (AVA) teraz nie musisz powiększać głośności, żeby usłyszeć dialogi. Telewizor SAMSUNG QLED QE75Q95TATXXH zrobi to za Ciebie dzięki funkcji Aktywnego Wzmacniacza Głosu, która samoczynnie dostosowuje głośność do warunków panujących w pomieszczeniu.

100% Natężenie odcieni (dzięki technologii Quantum Dot) technologia Quantum Dot powoduje, że barwy zapierają dech w piersiach. Daj się porwać niesłychanemu realizmowi obrazu, zapewnionemu poprzez wspaniałe odwzorowanie wszystkich odcieni równocześnie w ciemnych, jak i jasnych scenach.

Bezramkowy Design surowa budowa telewizora SAMSUNG QLED QE55QE75Q95TATXXH pozwoli Ci skupić się na perfekcyjnym obrazie i poświęcić 100% uwagi filmom, które oglądasz. Jeden Pilot teraz możesz zapomnieć o reszcie zbędnych pilotów.

Sterowanie kompatybilnymi urządzeniami i treściami za pomocą jednego pilota, jeszcze nigdy nie było tak proste. Jeden pilot rozpoznaje Twoje pozostałe urządzenia od razu, gdy tylko je podłączysz, a zgrabny i elegancki design idealnie współgra z Twoim telewizorem.

Real Game Enhancer + Przejmij całkowitą kontrolę w grach i pokonaj swoich przeciwników, dzięki funkcji Real Game Enhancer+. Natomiast funkcje takie jak Freesync i Dynamiczny Korektor Czerni pozwolą Ci radować się istotnie płynnymi ruchami i realistycznymi obrazami, a Two...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.