Menu

TV LED Samsung QE85Q950

Cechy produktu

  • Producent Samsung 

Opis

Bezgraniczny ekran Doświadczaj niczym nieograniczonych wrażeń dzięki niedostrzegalnej ramce. Niewidoczne krawędzie i smukła pokrywa pozwolą Ci radować się genialnym obrazem bez żadnych ograniczeń. Rozdzielczość 8K Odkryj nowy rozmiar rzeczywistości w 8K.

Dzięki 33 milionom pikseli każda klatka stanie się wyjątkowo wyraźna, a Ty poczujesz jeszcze więcej satysfakcji z oglądania. Procesor Quantum 8K Inteligentne skalowanie polepsza obraz, który oglądasz z różnorodnych źródeł, do jakości osiągalnie zbliżonej do 8K w czasie rzeczywistym, wykorzystując technologię uczenia maszynowego.

Inteligentne Skalowanie do 8K Dzięki Inteligentnemu Skalowaniu do 8K obejrzysz Twoje ulubione filmy w wyższej jakości. Procesor Quantum 8K skaluje oglądane materiały do jakości możliwie zbliżonej do 8K*.

wytwarza realistyczne tekstury i redukuje szumy piksel po pikselu. Odkryj na nowo to, co kochasz oglądać, dzięki QLED 8K. *Efekty mogą się różnić w zależności od rodzaju , a także ich formatu. Skalowanie może nie działać na materiały przesyłane z komputera oraz w niektórych przypadkach przy włączonym Trybie Ambient i Trybie Gry.

Funkcja Adaptacji Obrazu Pora dnia i oświetlenie nie posiadają znaczenia. Funkcja Adaptacji Obrazu cały czas reaguje na panujące dookoła Ciebie warunki i automatycznie reguluje jasność, a Ty możesz cieszyć się niezmiennie idealnym obrazem.

Dźwięk Podążający za Obiektem (OTS+) Doświadczaj kinowej jakości dźwięku, który podąża za akcją na ekranie telewizora. Nowy system głośników dostarcza więcej szczegółów dzięki przestrzennemu dźwiękowi i technologii Dźwięku Podążającego za Obiektem+.

Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie 32x Każdy detal staje się stanowczo wyraźny. Gęsto skoncentrowane strefy podświetlenia LED natychmiast regulują każdą scenę i wydobywają z niej pełnię czerni i bieli.

Ultra znaczny Kąt widzenia za każdym razem masz najkorzystniejsze miejsce przed telewizorem. Ultra duży Kąt Widzenia to genialny obraz dla każdego, niezależnie od punktu siedzenia, dzięki filtrom antyrefleksyjnym. Quantum HDR 4000 Quantum HDR 4000 to nowa jakość odtwarzania detali i jasności obrazu.

dzisiaj możesz radować się najbogatszą gamą kolorów i jeszcze głębszym kontrastem, który odkryje przed Tobą każdy szczegół. Dzięki dynamicznemu mapowaniu tonów HDR10+ uszlachetni odcienie i kontrasty scena po scenie – tak, byś mógł docenić każdy detal.

100% Natężenie odcieni (dzięki technologii Quantum Dot) Odkryj barwy, które zapierają dech. Technika Quantum Dot wypełni Twój obraz miliardem odcieni odcieni, które będą wyśmienite niezależnie od jasności.

Aktywny Wzmacniacz Głosu (AVA) Kiedy w pobliżu pojawiają się szumy, nie musisz powiększać głośności, aby usłyszeć dialogi. Aktywny Wzmacniacz Głosu zrobi to za Ciebie. Dzisiaj nie ominie Cię żadne słowo. Jeden Pilot Steruj kompatybilnymi urządzeniami i treściami przy pomocy Jednego Pilota.

Jeden Pilot rozpoznaje Twoje pozostałe urządzeni...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.