Menu

TV LED Samsung UE32N5302

Cechy produktu

  • Producent Samsung 
  • Przekątna ekranu 32 "

Opis

32-calowy telewizor Full HD z funkcją Smart TV. Korzyści: HDR: bardziej szczegółowy obraz. Telewizor przedstawia więcej szczegółów i szczegółów w jasnych i ciemnych scenach. Analizując oryginalną zawartość za pomocą algorytmu, funkcja Ultra Clean View gwarantuje jeszcze lepszą jakość obrazów przy mniejszych zniekształceniach. PurColour: dzisiaj możesz radować się ulubionymi treściami w naturalnych, zapierających dech w piersiach, realistycznych kolorach. Micro Dimming Pro: dzieli ekran na strefy i analizuje obraz, by wyświetlić głębsze czernie i wyraźniejsze biele. Obsługa aplikacji SmartThings: proponuje funkcje takie jak zdalne sterowanie i ekran lustrzany. Ciesz się efektywnością swych gier na ekranie telewizora dzięki Steam Link. Graj ze swymi ulubionymi grami komputerowymi na obszernym ekranie: nie musisz więc walić i mrużyć przed drobnym monitorem.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.