Menu

TV LED Samsung UE55NU7472

Cechy produktu

 • Producent Samsung 
 • Przekątna ekranu 55 "
 • Rozdzielczość 4k - 3840 x 2160 
 • Funkcje WiFi, Smart TV 
 • Częstotliwość odświeżania 50 Hz
 • Złącza HDMI
 • Złącza USB
 • Szerokość 123.8 cm
 • Standard Vesa 200 x 200 
 • Klasa energetyczna
 • Tuner DVB-C, DVB-S, DVB-T 

Opis

UHD - dla szukających ergonomicznych rozwiązań
* Wygląd i specyfikacje urządzenia mogą się różnić w zależności od modelu i wielkości telewizora.
Dynamic Crystal Colour
zobacz na własne oczy, jak nasycone, przezroczyście czyste barwy ożywiają obrazy. Szerszy zakres barw sprawi, iż już nigdy nie zadowolisz się dawną jakością obrazu.
HDR, sprawdź więcej szczegółów
Oglądaj bardziej istotne treści HDR ze szczegółową ekspresją odcieni. W telewizorze Samsung UHD zobaczysz dokładniej szczegóły jasnych i ciemnych scen.
* Nie zapewnia się zgodności ze wszystkimi treściami HDR.
Prawdziwa rozdzielczość UHD 4K
Ciesz się ostrymi i istotnymi obrazami w telewizorze UHD 4K, który ma czterokrotnie więcej pikseli niż telewizor Full HD. Teraz możesz dojrzeć najdrobniejsze detale każdej sceny.
UHD Dimming
Ciesz się kolorami, ostrością i kontrastami adekwatnymi dla oglądania. Funkcja UHD Dimming dzieli wyświetlacz na małe bloki, które są przetwarzane indywidualnie, dzięki czemu możesz zobaczyć bardziej precyzyjne szczegóły.
Smukły i stylowy w Twoim wnętrzu
* Rzeczywisty artykuł może się różnić od prezentowanego na zdjęciu.
Smukły design
progresywny i wykwintny. Gustowny design naturalnie wypełnia Twoją przestrzeń.
* Rzeczywisty produkt może się różnić od prezentowanego na zdjęciu.
Clean Cable Solution
* Rzeczywisty towar może się różnić od prezentowanego na zdjęciu.
Smart Hub
Uzyskaj szybszy, łatwiejszy i bardziej instynktowny dostęp do rozrywki. Mniej szukania, więcej oglądania. Korzystanie z telewizora nigdy nie było tak proste.
* Przedstawione zdjęcia posiadają charakter poglądowy. Wygląd i specyfikacje, które nie posiadają wpływu na działanie urządzenia, mogą ulec zmianie bez powiadomienia. ** Inteligentna usługa i GUI (graficzny interfejs użytkownika) mogą się różnić w zależności od modelu i kraju. *** Wszystkie urządzenia muszą znajdować się w tej samej sieci i być podłączone do internetu. **** Wymagany jest dostęp do usług serwisu Netflix.
Jeden pilot - One Remote
Kontroluj w prosty sposób większość urządzeń podłączonych do telewizora dzięki pilotowi One Remote. To sprytne narzędzie posiada funkcję samoczynnego wykrywania umożliwiającą natychmiastowe łączenie i oznaczanie większości podłączonych urządzeń. Nietrudny do znalezienia, prosty w obsłudze. Tylko jeden pilot.
* Rzeczywisty produkt może się różnić od prezentowanego na zdjęciu.
SmartThings
Dzięki SmartThings możesz podłączyć do telewizora urządzenia typu Smart, od lodówki po smartfon i uzyskać między nimi płynną interakcję.
* Urządzenia kompatybilne ze SmartThings mogą się różnić w zależności od kraju. ** Ta usługa i GUI (graficzny interfejs użytkownika) mogą się różnić w zależności od kraju. *** Funkcja może się różnić w zależności od urządzenia przenośnego i systemu operacyjnego. **** Wymagane jest pobranie i instalacja aplikacji SmartThings.
Aplikacja SmartThings, jedna do wszelkiego
Aplikacja SmartThings pozwala również sterować telewizorem i kontrolować takie urządzenia domowe, jak pralka czy lodówka.
* Urządzenia kompatybilne ze SmartThings mogą się różnić w zależności od kraju. ** Ta usługa i GUI (graficzny interfejs użytkownika) mogą się różnić w zależności od kraju. *** Funkcja może się różnić w zależności od urządzenia mobilnego i systemu operacyjnego. **** Wymagane jest pobranie i instalacja aplikacji SmartThings.
Konfiguracja przenośna
Krok 1
Smartfon i telewizor połączą się automatycznie, by rozpocząć konfigurację.
Krok 2
Jeśli Twój smartfon jest połączony z Wi-Fi, informacje o sieci zostaną udostępnione Twojemu telewizorowi.
Krok 3
Jeśli Twój smartfon jest połączony z Wi-Fi, informacje o sieci zostaną udostępnione Twojemu telewizorowi. **
Krok 4
Wybierz aplikacje, z których chcesz korzystać i dodaj je do Smart Hub. To jest to! teraz po prostu zrelaksuj się i ciesz się swym Smart TV! ***
Content Sync & Share
Wykorzystaj w pełni możliwości Samsung Cloud. Podłącz w prosty sposób swoje urządzenia rodzaju Smart firmy Samsung i zsynchronizuj fotografie. Dzisiaj możesz je udostępniać i radować się nimi na ekranie telewizora albo lodówki.
* wyłącznie kompatybilne urządzenia.
Powiadomienie
Możesz sprawdzić, co się dzieje w domu, nie odchodząc od telewizora. Dostaj wiadomości wyskakujące na ekranie telewizora zawierające status domowych urządzeń IoT czy przypomnienia z kalendarza. Możesz jeszcze otrzymywać powiadomienia na telefon komórkowy.
* tylko kompatybilne urządzenia.
Steam Link
Ciesz się wysoką jakością grafiki i prędkością gier PC wyświetlanymi na telewizorze za pośrednictwem aplikacji Steam Link. Graj w swoje ulubione gry na sporym ekranie, bez mrużenia oczu i pochylania się nad niedużym monitorem.
* Usługa Steamlink i jej interfejs mogą się różnić w zależności od kraju. ** Przedstawione fotografie posiadają charakter poglądowy. ***Wygląd i specyfikacje, które nie posiadają wpływu na działanie urządzenia, mogą ulec zmianie bez powiadomienia.
towar
firma
Kod producenta
UE55NU7472UXXH
EAN
8801643172879
informacje podstawowe wyświetlacz Tuner
DVB-C
DVB-S2
DVB-T
DVB-T2
MPEG-2
MPEG-4
zastosowane technologie
Funkcje

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.