Menu

TV LED Samsung UE55RU7442

Cechy produktu

  • Producent Samsung 
  • Przekątna ekranu 55 "

Opis

obraz i dźwięk fason usługi porównanie FAQ Dynamicznyzwiększona Dynamiczna Paleta barw Procesor UHD HDR 3 najważniejsze funkcjonalności powiększona Dynamiczna Paleta odcieni Odsłoni przed Tobą obrazy z miliardem odcieni koloru.

Procesor UHD Jakość obrazu, która Cię poruszy. HDR HDR przedstawia wyraźnie każdy detal, choćby w najjaśniejszych i najciemniejszych scenach. Obraz i dźwięk powiększona Dynamiczna Paleta kolorów Odsłoni przed Tobą obrazy z miliardem odcieni koloru.

powiększona Dynamiczna Paleta barw zapewnia staranne odwzorowanie odcieni, dzięki któremu dostrzeżesz każdy, choćby najszczególniej subtelny odcień. Daj się porwać niezwykłej głębi i realizmowi, jaki proponuje telewizor Samsung UHD.

Procesor UHD Jakość obrazu, która Cię poruszy, zapewniona poprzez pojedynczy chip, który zarządza kolorami, optymalizuje współczynnik kontrastu i kontroluje HDR. HDR HDR ukazuje wyraźnie każdy detal, nawet w najjaśniejszych i najciemniejszych scenach.

Oglądaj bardziej krystaliczne i lepiej nasycone kolorami obrazy, które dosłownie zapierają dech w piersiach. Dostrzeżesz, co czai się w mroku w klimatycznym horrorze i bez problemu zauważysz niedźwiedzia polarnego na śniegach Arktyki w filmie przyrodniczym.

Prawdziwa Rozdzielczość 4K UHD Ciesz się ostrymi i wyraźnymi obrazami 4K UHD, które zawierają czterokrotnie pokaźniejszą liczbę pikseli aniżeli FHD. Zobaczysz nawet najmniejszy detal w każdym obrazie. Supreme UHD Dimming Supreme UHD Dimming zagwarantuje, że każda scena, którą oglądasz, będzie oddana z najwyższą precyzją.

Ta postępowa technika optymalizuje kolor, ostrość i kontrast minuta po minucie - na każdym, nawet najmniejszym, skrawku ekranu. Przygotuj się na najlepszą jakość obrazu. Fason Wyszukany i stylowy System Maskowania Kabli System Maskowania Kabli uwalnia Twoje wnętrze od plątaniny przewodów.

Wystarczą trzy proste kroki,polikwidować bałagan w otoczeniu Twojego telewizora: Krok 1. Podłącz kable. Krok 2. Umieść kable we wbudowanych uchwytach z tyłu telewizora. Krok 3. Uporządkuj kable przymocowując je do stojaka.

Zero widocznych przewodów. *Rzeczywisty towar może różnić się od przedstawionego na obrazku. Obejrzyj galerię naszych produktów. *Ta opcja nie dotyczy telewizora 43". Smukły Design Subtelnie dopełni Twoje wnętrze w wyszukanym stylu.

Telewizor nie będzie już przeszkodą w aranżacji mieszkania, stanie się jego dekoracyjnym elementem. *Rzeczywisty produkt może się różnić od przedstawionego na zdjęciu. Usługi SmartThings Zbuduj inteligentny dom z aplikacją SmartThings.

Dzięki niej Twój telewizor może zbratać się z pozostałymi urządzeniami i czujnikami podłączonymi do sieci. Bezproblemowo włączysz światła, sprawdzisz, co masz w lodówce a choćby pokierujesz odkurzaczem automatycznym nie opuszczając miejsca przed ekranem.

*Urządzenia kompatybilne ze SmartThings mogą się różnić w zależności od regionu. Smart Hub & Jeden Pi...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.