Menu

TV LED Samsung UE65RU7442

Cechy produktu

  • Producent Samsung 

Opis

obraz i dźwięk styl usługi porównanie FAQ Dynamicznyrozszerzona Dynamiczna Paleta barw Procesor UHD HDR 3 najważniejsze funkcjonalności rozszerzona Dynamiczna Paleta odcieni Odsłoni przed Tobą obrazy z miliardem odcieni koloru.

Procesor UHD Jakość obrazu, która Cię poruszy. HDR HDR ukazuje wyraźnie każdy detal, nawet w najjaśniejszych i najciemniejszych scenach. Obraz i dźwięk powiększona Dynamiczna Paleta odcieni Odsłoni przed Tobą obrazy z miliardem odcieni koloru.

powiększona Dynamiczna Paleta barw zapewnia dokładne odwzorowanie barw, dzięki któremu dostrzeżesz każdy, choćby najmocniej subtelny odcień. Daj się porwać niezwykłej głębi i realizmowi, jaki oferuje telewizor Samsung UHD.

Procesor UHD Jakość obrazu, która Cię poruszy, zapewniona przez pojedynczy chip, który zarządza kolorami, optymalizuje współczynnik kontrastu i pilnuje HDR. HDR HDR przedstawia wyraźnie każdy szczegół, choćby w najjaśniejszych i najciemniejszych scenach.

Oglądaj bardziej krystaliczne i lepiej nasycone kolorami obrazy, które dosłownie zapierają dech w piersiach. Dostrzeżesz, co czai się w mroku w klimatycznym horrorze i bez problemu zauważysz niedźwiedzia polarnego na śniegach Arktyki w filmie przyrodniczym.

Prawdziwa Rozdzielczość 4K UHD Ciesz się ostrymi i wyraźnymi obrazami 4K UHD, które zawierają czterokrotnie większą liczbę pikseli niżeli FHD. Zobaczysz choćby najmniejszy szczegół w każdym obrazie. Supreme UHD Dimming Supreme UHD Dimming zapewnia, iż każda scena, którą oglądasz, będzie oddana z najwyższą precyzją.

Ta progresywna technologia optymalizuje kolor, ostrość oraz kontrast minuta po minucie - na każdym, choćby najmniejszym, skrawku ekranu. Przygotuj się na najlepszą jakość obrazu. Styl Wyszukany i stylowy System Maskowania Kabli System Maskowania Kabli uwalnia Twoje wnętrze od plątaniny przewodów.

Wystarczą trzy proste kroki,pousuwać bałagan w otoczeniu Twojego telewizora: Krok 1. Podłącz kable. Krok 2. Umieść kable we wbudowanych uchwytach z tyłu telewizora. Krok 3. Uporządkuj kable przymocowując je do stojaka.

Zero widocznych przewodów. *Rzeczywisty towar może różnić się od przedstawionego na obrazku. Obejrzyj galerię naszych produktów. *Ta opcja nie dotyczy telewizora 43". Smukły Design Subtelnie dopełni Twoje wnętrze w wysmakowanym stylu.

Telewizor nie będzie już przeszkodą w aranżacji mieszkania, stanie się jego dekoratywnym elementem. *Rzeczywisty towar może się różnić od przedstawionego na zdjęciu. Usługi SmartThings Zbuduj inteligentny dom z aplikacją SmartThings.

Dzięki niej Twój telewizor może skonsolidować się z pozostałymi urządzeniami i czujnikami podłączonymi do sieci. Bezproblemowo włączysz światła, sprawdzisz, co masz w lodówce a choćby pokierujesz odkurzaczem automatycznym nie opuszczając miejsca przed ekranem.

*Urządzenia kompatybilne ze SmartThings mogą się różnić w zależności od regionu. Smart Hub & Jeden Pi...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.