Menu

TV LED Sharp 40BF4E

Cechy produktu

  • Producent Sharp 
  • Przekątna ekranu 40 "

Opis

Centrum multimedialne Telewizor jest centrum multimedialnym w każdym domu. Nie tylko obejrzysz na nim ulubione filmy, programy telewizyjne,na dodatek podłączysz konsolę do gier, odtwarzacz Blu-Ray, notebooka i sporo innych sprzętów wyekwipowanych w HDMI.

Telewizor Full HD SHARP LED 40BF4E ma 3 porty HDMI, co pozwala na ich równoczesne podłączenie. 40-calowy ekran o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli sprawi, iż zupełnie zanurzysz się w świecie fabuły filmu lub akcji w grze.

A dzięki LED Full HD obraz jest nad wyraz realistyczny. Doskonały Dźwięk Obraz to nie wszystko, równie ważny jest dźwięk. System dźwiękowy Harman Kardon zaimplementowany w modelu 40BF4E dostarczy niesamowitych wrażeń, dzięki którym odbiór tego, co dzieje się na ekranie, jest istotnie bardziej rzeczywisty.

jeszcze system DTS TruSurround HD, a także dekodery Dolby Digital Plus, DTS, Dolby Digital z dwoma głośnikami o mocy 10W każdy zapewnią odpowiednią przestrzeń i głębię dźwięku. Daje to wrażenie uczestniczenia w wydarzeniach pokazanych w filmie.

Odświeżanie obrazu technika Active Motion zapewnia wielkie możliwości regulacji i obróbki obrazu, dzięki czemu możemy znakomicie skonsolidować jakość wyświetlanego materiału do naszych preferencji i odbieranego sygnału.

Funkcjonalności Telewizor SHARP LED 40BF4E posiada tuner do odbioru cyfrowej telewizji kablowej DVB-C, DVB-T, DVB-T2, DVB-S2, DVB-S, dzięki czemu możesz oglądać wszystkie programy telewizyjne dostępne na terenie kraju.

Podłączysz do niego na dodatek dwa USB, co pozwoli Ci obejrzeć zapisane zdjęcia lub posłuchać muzyki w wyśmienitej jakości. Dzięki trzem wejściom masz dostęp do prędkich połączeń HDMI w telewizorze. Pozostałe gniazda to wejście antenowe, wejście RF, wyjście słuchawkowe, composite - wejście oraz wejście komponentowe, złącze EURO (SCART) oraz wyjście optyczne cyfrowe audio....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.