Menu

TV LED Sharp LC-40CFE4042

Cechy produktu

  • Producent Sharp 
  • Przekątna ekranu 40 "

Opis

standard Full HD gwarantuję istotnie wyraźny obraz w rozdzielczości 1920x1080 pikseli. Korzystaj z domowej rozrywki o wyższym poziomie realizmu, niż kiedykolwiek. Dzięki rozdzielczości dwukrotnie pokaźniejszej typowe telewizory HD, Twój TV dostarczy Ci niesamowitych wrażeń wizualnych, które pozwolą Ci w pełni zanurzyć się w świecie z ekranu Twojego telewizora. Odkryj nowy poziom realizmu dzięki jakości Full HD. Odtwórz własną kolekcję. Aby wyświetlić swoje fotografie, posłuchać muzyki lub pooglądać filmy na telewizorze, starczy podłączyc pendrive'a lub dysk do portu USB. Prosty sposób na przeglądanie multimediów na sporym ekranie. Telewizor wyekwipowany jest w zintegrowany tuner naziemnej telewizji cyfrowej drugiej generacji DVB-T/T2 umożliwiający odbiór audycji naziemnych w standardzie HD. Naziemna telewizja cyfrowa poza zwiększeniem ilości programów oferuję udoskonaloną jakość obrazu i dźwięku i zezwala na dodanie dodatkowych składników, takich jak mnóstwo ścieżek dźwiękowych, w tym także dźwięk przestrzenny, detalowy przewodnik po programach (EPG). Możliwe jest także dodawanie usług interaktywnych, a także płatnych serwisów. Telewizor wyekwipowany jest w tuner satelitarnej telewizji cyfrowej DVB-S/S2 umożliwiający odbiór sygnałów telewizyjnych nadawanych drogą satelitarną. Standard DVB-S2 jest rozwinięciem standardu DVB-S proponujący mniejszą przepustowość wymaganą do transmisji treści HD podnosząc jej jakość. Przekaz satelitarny zezwala na odbieranie znacznie pokaźniejszej liczby kanałów telewizyjnych aniżeli telewizje kablowe lub odbiór antenowy proponując setki kanałów z całego świata. Telewizor zastosowane głośniki Harman-Kardon....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.