Menu

TV LED Sony KD-49XH8505

Cechy produktu

  • Producent Sony 
  • Tuner DVB-T, DVB-C, DVB-S 

Opis

Szerszy zakres i obszerniejsza staranność reprodukowanych barw technika TRILUMINOS powiększa paletę odcieni poza zakres reprodukowany poprzez standardowe telewizory. Analizuje i przetwarza dane przy wykorzystaniu naszych procesorów X1, aby barwy stały się jeszcze bardziej naturalne i precyzyjne, a obrazy — jeszcze bardziej realistyczne.

Dzięki technologii object-based HDR remaster kolory poszczególnych obiektów na ekranie są analizowane, a ich kontrast odpowiednio dobrany. Dzięki temu, iż obiekty są remasterowane pojedynczo, telewizor lepiej odtwarza głębię, tekstury i bardziej realistyczny obraz.

Fantastyczna rozdzielczość obrazu z każdego źródła Procesor 4K HDR Processor X1 nadaje obrazowi 4K rewelacyjny wygląd z bogatymi szczegółami i fakturami. Filmy w rozdzielczości 2K i Full HD są poddawane interpolacji do rozdzielczości 4K: zagwarantuje ją technika 4K X-Reality PRO ze specjalną bazą informacji 4K.

Wyraźniejszy obraz choćby w dynamicznych scenach Niektóre telewizory zamiast szybkich akcji wyświetlają zamazany obraz. Dzięki naszej technologii Motionflow ruch pozostaje szybki i wyraźny, ponieważ pomiędzy obrazy i sceny wstawiane są specjalnie generowane obrazy i czarne fragmenty.

Rezultat to mniejsze rozmazanie i obszerniejsza płynność ruchu. Po prostu mów – ciekawy sposób na odkrywanie nowych światów teraz jeszcze szybciej znajdziesz ulubione treści — używając własnego głosu. Dzięki wyszukiwaniu głosowemu unikasz niełatwej nawigacji i męczącego wpisywania.

starczy, iż zapytasz. Znajdź rozrywkę, o jakiej marzysz: dzięki sterowaniu głosem telewizor Android z funkcjami smart TV zagwarantuje dostęp do filmów i programów w aplikacjach i telewizji. Ponad 5000 aplikacji – więcej aniżeli w każdym innym telewizorze smart Telewizor 4K Sony z platformą Android TV nie ma sobie równych pod względem liczby aplikacji.

Wybieraj więc te, które wniosą do Twojego życia więcej przyjemności i rozrywki. Aplikacje szybko się otwierają, nie trzeba też czekać na ich przełączenie. Netflix uruchamia się teraz trzy razy szybciej.

Steruj telewizorem i urządzeniami smart Możesz poprosić swój telewizor z Asystentem Google o nawiązanie łączności z urządzeniami smart, takimi jak kamery do monitoringu czy sprzęt domowy. To przystępne, a wrażenie jest wyśmienite.

Kiedy podłączysz urządzenie z asystentem Alexa, możesz sterować telewizorem Sony bez wykorzystania rąk: włączać go, zmieniać kanały, regulować głośność i istotnie więcej. Jednostajne brzmienie dzięki technice Clear Phase Telewizory BRAVIA korzystają z solidnego modelu komputerowego do analizy i niwelowania niedokładności w pracy głośników.

Jest to realne dzięki bardziej skrupulatnemu „próbkowaniu" częstotliwości głośników. Uzyskane informacje są użytkowane do wyrównania charakterystyki częstotliwościowej głośnika i zapewnienia czystego, naturalnego, przyjemnego w słuchaniu dźwięku.

Filmowe emocje w domu? Tak, bo dzięki s...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.