Menu

TV LED Sony KD-55XG8096

Cechy produktu

 • Producent Sony 
 • Przekątna ekranu 55 "
 • Rozdzielczość 4k - 3840 x 2160 
 • Funkcje WiFi, Smart TV 
 • Częstotliwość odświeżania 400 Hz
 • Złącza HDMI
 • Złącza USB
 • Szerokość 124.1 cm
 • Standard Vesa 200 x 200 
 • Klasa energetyczna
 • Tuner DVB-C 

Opis


 • technologia 4K X-Reality PRO
 • Platforma Android TV

wystarczy jeden przycisk

Telewizory Sony są wyposażone w specjalny przycisk Netflix, który pozwala rozpocząć strumieniową transmisję jednym dotknięciem.

Motionflow™ XR: płynna akcja na ekranie
postępowa technika Motionflow™ XR gwarantuje płynność i ostrość obrazu przy wyświetlaniu prędkich akcji. Jej działanie polega na generowaniu i wstawianiu dodatkowych obrazów pomiędzy klatki oryginalnego materiału, z uwzględnieniem kluczowych komponentów wizualnych na przystępnych klatkach.
Niektóre modele są zaopatrzone w funkcję wstawiania ciemnych klatek, która uniemożliwia rozmyciau obrazu i nadaje mu prawdziwie kinowy wygląd.
wbudowany Chromecast: genialna współpraca z innymi urządzeniami

Telewizory BRAVIA™ posiadają wbudowany Chromecast, co pozwala bezproblemowo wyświetlać ulubione serwisy rozrywkowe, takie jak YouTube™ czy Netflix, bezpośrednio z urządzenia mobilnego na zapierającym dech ekranie BRAVIA™.4 Możesz wysyłać obraz z maszyn z systemem Android™, iOS™ albo z laptopa.
zrównoważone brzmienie dzięki technice Clear Phase

Telewizory BRAVIA™ korzystają z solidnego modelu komputerowego do analizy i niwelowania niedokładności w pracy głośników. Jest to możliwe dzięki bardziej precyzyjnemu „próbkowaniu" częstotliwości głośników.
Uzyskane dane są użytkowane do wyrównania charakterystyki częstotliwościowej głośnika i zapewnienia czystego, naturalnego, przyjemnego w słuchaniu dźwięku.
technika DSEE przywraca szczegółowość muzyki cyfrowej
video z Internetu o niskiej rozdzielczości, programy z internetowych serwisów telewizyjnych, pliki audio poddane silnej kompresji... Są materiały, po których trudno spodziewać się dobrej jakości dźwięku. To efekt cyfrowej kompresji, z którą przede wszystkim wiąże się utrata dużej ilości informacji. Technologia Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) umożliwia jednak zrekonstruowanie utraconych częstotliwości (zwłaszcza wysokich) i zagwarantuje naturalne, bardziej przestrzenne brzmienie.

Nagrywanie na dysk twardy USB: telewizor zmienia się w nagrywarkę cyfrową
Zapisuj swoje ulubione programy telewizyjne na zewnętrznym twardym dysku USB,radować się nimi, kiedy masz na to ochotę.

Do rozpoczęcia zapisu można użyć przycisku albo programatora czasowego. Funkcja ta pozwala nagrywać programy telewizji cyfrowej na dowolny dysk twardy USB o pojemności do 2 TB.
żeby rozpocząć nagrywanie oglądanego programu, starczy nacisnąć przycisk REC.

Nagrywanie zatrzyma się automatycznie po zakończeniu programu.

Dynamiczne sterowanie podświetleniem
czujnik światła
Elektroniczny przewodnik po programach (EPG)

Tryby dźwięku: typowy, dialogów, kinowy, muzyczny, sportowy

Symulowany dźwięk przestrzenny technologia S-Force Front Surround
rodzaj głośnika: Głośnik Bass Reflex

Tryby obrazu Żywy, typowy, własny, kino „Pro", kino domowe, sport, animacja, zdjęcie (żywy), zdjęcie (typowy), zdjęcie (własny), gra, grafika

Kodeki do odtwarzania z USB MPEG1: MPEG1 / MPEG2PS: MPEG2 / MPEG2TS (HDV, AVCHD): MPEG2, AVC / MP4 (XAVC S): AVC, MPEG4, HEVC / AVI: Xvid, Motion JPEG / ASF (WMV): VC1 / MOV: AVC, MPEG4, Motion JPEG / MKV: Xvid, AVC, MPEG4, VP8.HEVC / WEBM: VP8 / 3GPP: MPEG4, AVC / MP3 / ASF (WMA) / WAV / MP4AAC / FLAC / JPEG

Wyjścia na subwoofer 1 (z tyłu / hybrydowe z wyjściem słuchawkowym)

Wyjścia audio 1 (z tyłu / hybrydowe z wyjściem słuchawkowym)

Cyfrowe wyjścia audio 1 (z tyłu)

Programy telewizyjne: dostępność zależy od kraju.
2Symulacja interfejsu użytkownika dostępność aplikacji zależy od regionu i modelu urządzenia.zastosować tego telewizora, musisz zaakceptować Warunki korzystania z usług Google i Politykę prywatności. Odwiedź strony http://www.google.com/policies/terms/ i http://www.google.com/policies/privacy/. Google, Google Play, Android, Android TV i inne znaki są znakami towarowymi Google Inc. Usługi sieciowe, treści, system operacyjny i oprogramowanie tego towaru mogą podlegać oddzielnym warunkom i mogą podlegać zmianom, przerwom w dostawie albo zaniechaniu dostarczania w dowolnym czasie, jak jeszcze mogą być płatne, wymagać rejestracji i informacji kart kredytowych.
3Rzeczywisty wygląd może się różnić w zależności od rodzaju kabla i wymiaru telewizora.
4Kompatybilność wbudowanego Chromecasta zależy od aplikacji.
5Niezbędna jest zgodność aplikacji z telewizorem.
6Nagrywanie na dysku twardym (funkcja REC) i funkcje satelitarne są niedostępne, gdy jest włączona funkcja YouView.
7Cechy i dane techniczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.