Menu

TV LED Sony KD-55XG8505

Cechy produktu

  • Producent Sony 
  • Przekątna ekranu 55 "

OpisWybrane cechyPrzekątna matrycy [cal] 55"
Gniazda HDMI 4
Klasa energetyczna A
Zgodny z uchwytem ściennym VESA 300 × 200 mm
zobacz realistyczne odcienie

Niesamowite obrazy 4K dzięki procesorowi 4K HDR Processor X1,
- System Acoustic Multi-Audio™ zapewniający niebywałe wrażenia,
- Wyszukuj rozrywkę głosowo na platformie Android TV.


Obraz i dźwięk współgrają nieprzeciętnie

Daj się porwać realistycznemu obrazowi i niezwykłemu dźwiękowi. Szczególnie szczegółowe obrazy w połączeniu z technologią Sound-from-Picture Reality™ dają fascynujące efekty audiowizualne.


Procesor obrazu 4K HDR Processor X1

Dzięki technologii Object-based HDR remaster nasz procesor 4K HDR Processor X1 wytwarza większą głębią, wyraźniejsze tekstury i naturalne kolory. Czyste, jaśniejsze odcienie powodują, iż obraz jest wyjątkowo realistyczny.


Sound-from-Picture Reality

System Acoustic Multi-Audio to dwa dopełniające głośniki wysokotonowe znajdujące się z tyłu telewizora, które w połączeniu z głośnikami bass reflex odpowiadają za system Sound-from-Picture Reality. Gdy obraz i dźwięk starannie ze sobą współgrają, oglądanie staje się jeszcze bardziej fascynujące.


wyświetlacz TRILUMINOS Display

Odkryj żywe, realistyczne odcienie dookoła. Technologia TRILUMINOS Display korzysta z szerokiej palety kolorów, gwarantując wierne odwzorowanie kolorów i odcieni.


Dostrzeż najdrobniejsze detale obrazu dzięki technologii 4K X-Reality PRO

technologia 4K X-Reality PRO zbliża każdy obraz do rozdzielczości 4K, gwarantując nieszablonową czystość obrazu. Obrazy są wyostrzane i poprawiane w czasie rzeczywistym, co powoduje, że każdy komponent książek i biblioteki jest świetnie widoczny.


technika object-based HDR remaster

Dzięki remasteringowi obiektowemu HDR kolor poszczególnych obiektów na ekranie jest analizowany, a ich kontrast adekwatnie regulowany, w przeciwieństwie do większości telewizorów, w których kontrast jest dostosowywany wyłącznie w oparciu o krzywą kontrastu pomiędzy czernią i bielą. Jako że obiekty są remasterowane pojedynczo, ten telewizor odtwarza lepszą głębię, tekstury i bardziej realistyczny obraz.


Przewody zgrabnie i schludnie ukryte

Przewody w podstawie. Sprytny system ich ukrycia pozwoli cieszyć się rozrywką bez rozpraszania uwagi plątaniną przewodów za telewizorem.


Nagrywanie na dysk twardy USB: telewizor zmienia się w nagrywarkę cyfrową

Zapisuj swoje ulubione programy telewizyjne na zewnętrznym twardym dysku USB,cieszyć się nimi, kiedy masz na to ochotę. Do rozpoczęcia zapisu można użyć przycisku albo programatora czasowego. Funkcja ta pozwala nagrywać programy telewizji cyfrowej na dowolny dysk twardy USB o objętości do 2 TB. By rozpocząć nagrywanie oglądanego programu, starczy nacisnąć przycisk REC. Nagrywanie zatrzyma się samoczynnie po zakończeniu programu.


Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.