Menu

TV LED Sony KDL-43WF660

Cechy produktu

  • Producent Sony 
  • Przekątna ekranu 43 "

Opis

Realizm w rozdzielczości Full HD Dzięki rozdzielczości Full HD 1080p obraz, który oglądasz jest ostry, realistyczny i ma pokaźniejsze kontury – a to wszystko przy niewielkich szumach. Dostrzeż najdrobniejsze detale obrazu dzięki technice X-Reality™ PRO X-Reality PRO optymalizuje każdy piksel, zapewniając nieszablonową czystość obrazu Full HD. Podczas analizy poszczególnych klatek sceny są porównywane z naszą specjalną bazą informacji obrazów, by poprawić jakość, ograniczyć zakłócenia, a także uzyskać realistycznie odwzorowany obraz. Gry w jakości HDR na PlayStation® Telewizor HDR do gier, który doskonale współpracuje z konsolami PlayStation®4 i PlayStation®4 Pro. Zanurz się w realistycznych grach pełnych spektakularnych, żywych i energicznych barw. Korzystaj z błyskawicznego dostępu do serwisu YouTube™ po jednym kliknięciu Przejdź prosto do serwisu YouTube i ciesz się ulubionymi filmami. W celu ułatwienia oglądania umieściliśmy na pilocie przycisk YouTube. Wykonany do słuchania: tryb ClearAudio+ Naturalnie wyglądający obraz zasługuje na odpowiednią oprawę dźwiękową. Dzięki trybowi ClearAudio+ dźwięk z telewizora zdaje się dobiegać ze wszystkich stron. Muzyka, dialogi i efekty przestrzenne stają się czystsze i staranniejsze, niezależnie od źródła nagrania. Wąska rama o wyglądzie aluminium ekran otoczony jest cienką ramką, zapewniając maksymalny obszar wyświetlania. Dzięki aluminiowemu wykończeniu telewizor wygląda elegancko i stylowo. Porządek z kablami Ukryj przewody w podstawie i przechowuj je w jednym miejscu dzięki dołączonemu uchwytowi na przewody. Motionflow™ XR: płynna akcja na ekranie nowoczesna technologia Motionflow™ XR zagwarantuje płynność i ostrość obrazu przy wyświetlaniu szybkich akcji. Jej działanie polega na generowaniu i wstawianiu dodatkowych obrazów pomiędzy klatki oryginalnego materiału, z uwzględnieniem kluczowych elementów wizualnych na dostępnych klatkach. Technika DSEE przywraca szczegółowość muzyki cyfrowej technologia Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) pozwala uniknąć efektu silnej cyfrowej kompresji dźwięku i pozwala na zrekonstruowanie utraconych częstotliwości (zwłaszcza wysokich) i zapewnia naturalne, bardziej przestrzenne brzmienie. Zrównoważone brzmienie dzięki technologii Clear Phase Telewizory BRAVIA™ korzystają z mocnego modelu komputerowego do analizy i kompensowania niedokładności w pracy głośników. Jest to możliwe dzięki bardziej starannemu „próbkowaniu" częstotliwości głośników. Uzyskane dane są wykorzystywane do wyrównania charakterystyki częstotliwościowej głośnika i zapewnienia czystego, naturalnego, przyjemnego w słuchaniu dźwięku. Technika S-Force Front Surround: dźwięk jak w kinie Przenikający dźwięk przeniesie Cię w sam środek akcji. Technologia S-Force Front Surround naśladuje sposób, w jaki mózg koreluje źródła dźwięku, i trafnie modyfikuje stopnie głośności, opóźnienia or...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.