Menu

TV LED Toshiba 49UL2B63

Cechy produktu

  • Producent Toshiba 

Opis

4K UHD HDR: Wszystkie nasze telewizory 4K HDR, odznaczone logo 4K HDR Ultra HD, obsługują i wiernie wyświetlają treści w rozdzielczości 4K HDR w ich pełnej krasie.

TRU Picture Engine: Wyobraźnia się urzeczywistnia. Odkryj prawdziwą moc nieszablonowej jakości obrazu, ulepszonego kontrastu oraz bardziej harmonijnego i naturalnego ruchu na ekranie. Dzięki procesorowi TRU Picture Engine możesz radować się żywymi obrazami, cokolwiek wyświetlasz - w tym telewizją na żywo i nagraniami w jakości Full HD i HD.

Dolby Vision HDR: dzięki naszym telewizorom Toshiba z systemem Dolby Vision wyszukasz się w samym centrum akcji. Dolby Vision to preferowany poprzez filmowców na całym świecie format zapisu video HDR wykorzystujący metadane do odczytu i dokładnego przeliczania właściwego poziomu jasności dla każdej klatki obrazu TV.

Sound żeby Onkyo: Współpracując z Onkyo, Toshiba buduje telewizory zapewniające dźwięk najwyższej próby. Nasze telewizory wyekwipowane są w głośniki Onkyo, co pozwala im emitować jeszcze wyraźniejszy dźwięk, niezależnie od tego, czy jest to muzyka czy dialogi. Zestrojone przez inżynierów Onkyo głośniki wykonano, by zapewnić realistyczny dźwięk, który będzie należycie słyszalny z każdego miejsca w pomieszczeniu.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.