Menu

TV LED Toshiba 65UL3B63

Cechy produktu

  • Producent Toshiba 

Opis

TRU Picture marki Toshiba zagwarantuje płynny, bardziej szczegółowy obraz w najwyższej rozdzielczości, niezależnie od zawartości. Cokolwiek więc oglądasz, upewniamy się, że wygląda jak najlepiej. Ułatw sobie życie, sterując telewizorem za pomocą głosu. Dzięki naszej ofercie zyskujesz rozciągliwość w korzystaniu z Amazon Alexa lub Google Assistant. Po prostu połącz się z preferowanym urządzeniem i zacznij odkrywać. 4K to wyraźniejszy obraz. Więcej pikseli na ekranie, dzięki czemu obrazy są wyraźniejsze i zawierają więcej szczegółów w sytuacji typowego HD. Nasz High Dynamic Range zwiększa kontrast kolorów, powodując, że czerń jest ciemniejsza, a biel jaśniejsza. Dzięki swoim zaawansowanym możliwościom Dolby Vision HDR zagwarantuje urzekające wrażenia kinowe, dzięki czemu Twoje ulubione filmy i programy telewizyjne są bardziej realistyczne. Dźwięk Onkyo Wykorzystujemy głośniki zaprojektowane poprzez Onkyo w celu uzyskania profesjonalnie dopracowanego i dostrojonego dźwięku, który zagwarantuje prawdziwą moc i czystość.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.