Moje konto
  • TV LED Samsung UE55F7000 TV LED Samsung UE55F7000
  • TV LED Samsung UE55F7000 TV LED Samsung UE55F7000
  • TV LED Samsung UE55F7000 TV LED Samsung UE55F7000
  • TV LED Samsung UE55F7000 TV LED Samsung UE55F7000

TV LED Samsung UE55F7000

0 ofert z 0 sklepów

Producent Samsung Format obrazu 16/9 Rozdzielczość 1080p - Full HD Częstotliwość odświeżania 800 Hz Złącze HDMI 4 Wysokość 69.99 cm Szerokość 122.77 cm Pobór mocy 76 W Przekątna ekranu 55 " Złącze USB 3 Kolor srebrny Wyjście słuchawkowe tak Wejścia Euro 1 Tuner DVB-T, DVB-C Pobór mocy w trybie czuwania 0.3 W WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty Samsung

Popularne produkty z kategorii Telewizory LED innych firm

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentSamsung
Format obrazu16/9
Rozdzielczość1080p - Full HD
Częstotliwość odświeżania800 Hz
Złącze HDMI4
Wysokość69.99 cm
Szerokość122.77 cm
Pobór mocy76 W
Przekątna ekranu55 "
Złącze USB3
Kolorsrebrny
Wyjście słuchawkowetak
Wejścia Euro1
TunerDVB-T, DVB-C
Pobór mocy w trybie czuwania0.3 W

Odkryj możliwości telewizora Samsung UE55F7000 i przekonaj się, że będziesz zadowolony z tego, co Ci oferuje. Technologia LED to nowa jakość obrazu. Samsung UE55F7000 posiada ekran z podświetlaniem diodami LED, co sprawa, że oferowany obraz ma wysoką jakość, jest jasny i wyraźny.

Ekran

55 calowa przekątna odbiornika wyprodukowany przez koncern Samsung sprawia, że obraz jest większy, wyraźniejszy i bardziej szczegółowy. Nawet siedząc na własnej kanapie możesz poczuć się jak na sali kinowej, dzięki panoramicznemu obrazowi w formacie 16/9. Zrób popcorn i przygotuj się na świetną rozrywkę! Częstotliwość odświeżania do 800 Hz zapewnia Ci bezpieczne, nieszkodliwe dla oczu użytkowanie urządzenia. Wyświetlacz obsługuje rozdzielczość do 1080p - Full HD, zapewniając uzyskanie świetnego, żywego i naturalnego obrazu.

Dźwięk

Jeśli masz ochotę odciąć się od głośnego otoczenia, wystarczy, że podłączysz słuchawki i dostaniesz możliwość skupienia się na tym, co dzieje się na ekranie bez zakłóceń z zewnątrz.

Wejścia i wyjścia

W urządzeniu znajdziesz liczne gniazda i złącza, dzięki którym korzystanie z niego jest jeszcze bardziej przyjemne. Za pomocą złącz HDMI podłączysz prawie wszystkie najważniejsze sprzęty - dekoder, odtwarzacz blu-ray, DVD, konsolę, czy komputer. Telewizor posiada funkcję obsługi pamięci flash i kart pamięci, więc bez trudności obejrzysz zrobione przez siebie zdjęcia i filmy, bez potrzeby nagrywania ich na płytę. Odbiornik posiada również wejścia, z pomocą których podłączysz też starsze dekodery, odtwarzacze DVD, a nawet magnetowidy.

Zasilanie

W dzisiejszych czasach oprócz dobrej jakości, sprzęt RTV musi zapewniać ochronę środowiska i odznaczać się niewysokimi kosztami użytkowania. Samsung UE55F7000 spełnia te wymagania. Odbiornik do działania potrzebuje 76 W. W trybie czuwania ta liczba maleje do 0.3W.

Wygląd

Dzięki nowoczesnemu i stylowemu wyglądowi telewizor prezentuje się szczególnie korzystnie. To bardzo ważne w przypadku urządzenia, z którego korzystamy na co dzień. Klasyczne kolory nadają obudowie uniwersalnego wyglądu i pozwalają na postawienie odbiornika w praktycznie każdym wnętrzu.

Eksploatacja

Wybierając telewizor należy pamiętać, iż jest to zakup na lata. Dlatego powinniśmy wybrać taki, który będzie nam odpowiadał. Nie oznacza to jednak, że zawsze warto brać najdroższy możliwy odbiornik. Prezentowany telewizor, posiada wszelkie opcje i funkcje, będące obecnie standardem, a także wiele innych. Przydatne złącza pozwalające podłączać dodatkowy sprzęt skutecznie rozszerzają funkcjonalność telewizora na tyle, by stał się doskonałym centrum domowej rozrywki.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też