Moje konto
  • TV LED Thomson 24FU5253 TV LED Thomson 24FU5253
  • TV LED Thomson 24FU5253 TV LED Thomson 24FU5253

TV LED Thomson 24FU5253

0 ofert z 0 sklepów

Producent Thomson Przekątna ekranu 24 " Tuner DVB-C, DVB-T WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty Thomson

Popularne produkty z kategorii Telewizory LED innych firm

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentThomson
Przekątna ekranu24 "
TunerDVB-C, DVB-T

Odkryj możliwości telewizora Thomson 24FU5253 i przekonaj się, że będziesz zadowolony z tego, co Ci oferuje. Technologia LED to nowa jakość obrazu. Thomson 24FU5253 posiada wyświetlacz z podświetlaniem diodami LED, co sprawa, że oferowany obraz ma wysoką jakość, jest jasny i wyraźny.

Ekran

24 calowa przekątna matrycy wyprodukowany przez koncern Thomson sprawia, że obraz jest większy, wyraźniejszy i bardziej szczegółowy.

Dźwięk

Jeśli masz ochotę odciąć się od głośnego otoczenia, wystarczy, że podłączysz słuchawki i otrzymasz możliwość skupienia się na tym, co dzieje się na ekranie bez zakłóceń z zewnątrz.

Wejścia i wyjścia

W odbiorniku znajdziesz liczne gniazda i złącza, dzięki którym korzystanie z niego jest jeszcze bardziej przyjemne. Urządzenie posiada również wejścia, z pomocą których podłączysz też starsze dekodery, odtwarzacze DVD, a nawet magnetowidy.

Zasilanie

W dzisiejszych czasach oprócz dobrej jakości, sprzęt RTV musi gwarantować ochronę środowiska i cechować się niskimi kosztami eksploatacji. Thomson 24FU5253 spełnia te wymagania.

Wygląd

Dzięki nowoczesnemu i stylowemu wyglądowi telewizor prezentuje się wyjątkowo korzystnie. To bardzo ważne w przypadku urządzenia, z którego korzystamy na co dzień. Klasyczne kolory nadają obudowie uniwersalnego wyglądu i pozwalają na postawienie odbiornika w praktycznie każdym wnętrzu.

Eksploatacja

Wybierając telewizor należy pamiętać, iż jest to zakup na lata. Dlatego powinniśmy wybrać taki, który będzie nam odpowiadał. Nie oznacza to jednak, że zawsze warto brać najdroższy możliwy odbiornik. Prezentowany telewizor, posiada wszelkie opcje i funkcje, będące obecnie standardem, a także wiele innych. Przydatne złącza pozwalające podłączać dodatkowy sprzęt skutecznie rozszerzają funkcjonalność telewizora na tyle, by stał się doskonałym centrum domowej rozrywki.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też