Moje konto  ▾

Plazma Samsung PS43F4500

Producent SamsungPrzekątna ekranu 43"Format obrazu 16/9Głębokość 5.6Wysokość 61.8 cmSzerokość 101 cmZłącze HDMI 2Kolor czarnyTuner DVB-T, DVB-CWejścia Euro 1Częstotliwość odświeżania 600 HzZłącze USB 1 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

5 ofert z 5 sklepów internetowych

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentSamsung
Przekątna ekranu43 "
Format obrazu16/9
Głębokość5.6
Wysokość61.8 cm
Szerokość101 cm
Złącze HDMI2
Kolorczarny
TunerDVB-T, DVB-C
Wejścia Euro1
Częstotliwość odświeżania600 Hz
Złącze USB1

Poznaj Samsung PS43F4500 - telewizor, który zachwyca swoimi parametrami i możliwościami. Obraz wysokiej jakości o dużym kontraście i szerokim kącie widzenia to zasługa wyświetlania plazmowego, które wyróżnia ten telewizor.

Ekran

Format obrazu jest panoramiczny ( 16/9 ). Częstotliwość odświeżania do Hz oferuje Ci bezpieczne, nieszkodliwe dla oczu użytkowanie telewizora. Możesz wybrać częstotliwość odświeżania zgodną z Twoimi upodobaniami i oglądać telewizję tak, jak lubisz!

Dźwięk

W każdej chwili do telewizora możesz podłączyć słuchawki lub mocniejsze głośniki dzięki wyjściu słuchawkowemu, w które koncern Samsung wyposażył telewizor.

Wejścia i wyjścia

Telewizor posiada najważniejsze gniazda dla Twojej wygody. Na przykład świetne i szybkie podłączenie komputera, czy odtwarzacza DVD gwarantują Ci gniazda HDMI. Możesz też wrzucić swoje ulubione pliki na kartę pamięci lub na pendrive i przeglądać je w telewizorze. Starsze urządzenia (np. magnetowid) możesz przyłączyć dzięki wejściu SCART.

Zasilanie

Najnowsze technologie to nie tylko znakomite parametry, ale też ochrona środowiska i oszczędność. Dotyczy to także modelu Samsung PS43F4500.

Wygląd

Współczesny design sprawia, że urządzenie cieszy oczy. Stonowane barwy doskonale pasują do łagodnej, niezbyt krzykliwej formy. Wymiary produktu to x mm. Grubość ekranu to mm.

Eksploatacja

Wygodną eksploatację zapewnia szereg opcji i ustawień telewizora. Funkcja timera, teletekstu czy dodatkowych ustawień tunera, pozwolą łatwo ustawić odbiornik według własnych preferencji. Dzięki temu codzienna eksploatacja jest przyjemna i zachęca do relaksu przed telewizorem. Podsumowując, telewizor Samsung PS43F4500, to przykład solidnego odbiornika, który z powodzeniem sprawdzi się w wielu domach.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.