Moje konto

Plazma Samsung PS43F4500

0 ofert z 0 sklepów

Producent Samsung Przekątna ekranu 43 " Format obrazu 16/9 Wysokość 61.8 cm Szerokość 101 cm Złącze HDMI 2 Kolor czarny Tuner DVB-T, DVB-C Wejścia Euro 1 Częstotliwość odświeżania 600 Hz Złącze USB 1 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty Samsung

Popularne produkty z kategorii Telewizory plazmowe innych firm

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentSamsung
Przekątna ekranu43 "
Format obrazu16/9
Wysokość61.8 cm
Szerokość101 cm
Złącze HDMI2
Kolorczarny
TunerDVB-T, DVB-C
Wejścia Euro1
Częstotliwość odświeżania600 Hz
Złącze USB1

Samsung PS43F4500 to sprzęt wysokiej klasy, dający Ci doskonałą rozrywkę i bardzo atrakcyjną cenę. Głębokie odcienie czerni, bardzo jasne biele, a do tego żywy, dynamiczny obraz i szeroka rozpiętość kątów widzenia - to wszystko oferuje Ci technologia plazmowa.

Ekran

Wygodnie oglądanie filmów i programów telewizyjnych zapewniają przede wszystkim standardowe w dzisiejszych czasach proporcje 16/9. Częstotliwość odświeżania do 600 Hz zapewnia Ci bezpieczne, nieszkodliwe dla oczu użytkowanie odbiornika. Możesz wybrać częstotliwość odświeżania zgodną z Twoimi upodobaniami i oglądać telewizję tak, jak lubisz!

Dźwięk

Wyjście słuchawkowe, obecne w obudowie, ułatwi Ci zadanie podłączenia do telewizora własnego zestawu stereo lub słuchawek.

Wejścia i wyjścia

W urządzeniu znajdziesz liczne gniazda i złącza, dzięki którym korzystanie z niego jest jeszcze bardziej przyjemne. Szybką i bezstratną transmisję danych z takich urządzeń jak odtwarzacz blu-ray, dekoder, konsola Xbox, czy PlayStation gwarantują gniazda HDMI. Dostęp do swoich plików bezpośrednio z poziomu telewizora zapewnia Ci złącze USB oraz czytnik kart pamięci. Za pomocą wejścia SCART będziesz w stanie odbierać sygnał analogiczny z większości dostępnych na rynku sprzętów starszego typu, jak np. dekodery, magnetowidy, konsole do gry, odtwarzacze DVD itd.

Zasilanie

Dzięki zastosowaniu osiągnięć współczesnej technologii, koszty użytkowania tego modelu są stosunkowo niskie (zwłaszcza w porównaniu z urządzeniami starego typu).

Wygląd

Dzięki nowoczesnemu i stylowemu wyglądowi urządzenie prezentuje się szczególnie korzystnie. Spokojna tonacja kolorystyczna umożliwia wpasowanie się telewizora w dowolnym miejscu w mieszkaniu. Po wyjęciu z opakowania, wymiary produktu to 61.8 x 101 mm. Grubość urządzenia to 5.6 mm.

Eksploatacja

Telewizor plazmowy Samsung PS43F4500, to przykład solidnej konstrukcji, która doskonale sprawdzi się w każdym domu. Oferuje nie tylko dobra jakość obrazu i dźwięku, ale także mnogość przydatnych i wygodnych funkcji. Dodatkowo jego atutem jest energooszczędność i praktyczność użytkowania, co czyni z opisywanego modelu dobre urządzenie bazowe pod własne, domowe centrum multimedialnej rozrywki.

Sprawdź też