Menu

CORNILLEAU STÓŁ TENISOWY 200X OUTDOOR SZARY

Cechy produktu

  • Producent CORNILLEAU 

Opis

Stół tenisowy 200X firmy Cornilleau to nieprzeciętny model do rozgrywek rodzinnych, przyjacielskich a nawet bardziej nowoczesnych. Jest wytrzymały na przeróżne warunki atmosferyczne dlatego bez obaw możesz przechowywać go na zewnątrz.

Jeżeli szukasz stołu, który możesz umieścić jednocześnie w domu jak i ogrodzie, wybierz 200X. To dobry wybór na początek rodzinnej przygody z tenisem stołowym. Eksperci z Cornilleau we Francji zapewniają przynajmniej 10 lat prawidłowej zabawy.

warstwa ANTYREFLEKSYJNA: Powierzchnia 5 mm blatu wytwarzanego ze specjalnego laminatu żywicznego pokryta jest specjalną warstwą antyrefleksyjną SOFTMAT®. Struktura blatu jest oporna na zarysowania, uderzenia, promienie UV nietrudna w czyszczeniu.

5 MM GRUBOŚCI BLATU: Aluminiowa rama w połączeniu z blatem daje grubość 45 mm i dzięki niemu jakość odbić dorównuje najistotniej profesjonalnym stołom. Wszystkie stoły do korzystania zewnętrznego gwarantują gwarancję przynajmniej 10 lat dobrej zabawy.

regulowanA SIATKA: Siatka ma prosty i intuicyjny w obsłudze system regulacji napięcia. Pozwala to na genialne dopasowanie jej przed rozpoczęciem gry.

REGULACJA I STABILNOŚĆ: Średnica ruchomej stopki to aż 104 mm, a zakres regulacji wysokości to -1 do +5 cm. Dzięki czemu stół możesz jednostajnie ustawić choćby na nierównej powierzchni ogrodu tak, by grało się wygodnie.

pokaźne KOŁA Z HAMULCAMI: Stoły ping pongowe Cornilleau posiadają znaczne podwójne koła o grubości 32 mm i średnicy 200 mm. Takie rozwiązanie powiększa toczenie kół, a także stabilność stołu. Większe koło z łatwością wtoczy się poprzez wielkie przeszkody takie jak schody, progi kamienie. Łatwiej pokonuje gęstą trawę i inne nierówności, z kolei dwa hamulce perfekcyjną stabilność i bezpieczeństwo w trakcie gry. Jest to także bardzo przydatne gdy stół jest przechowywany na lekko nierównej powierzchni.

KIESZENIE NA AKCESORIA: praktyczne kieszenie umieszczone po obydwu stronach stołu, pozwalają przechowywać 2 rakietki i 4 piłeczki. Takie rozwiązanie zagwarantuje prędki dostęp do niezbędnych akcesoriów bez zbędnego szukania, i ułatwi utrzymanie porządku.

dane technicznE:

rodzaj blatu: 5 mm laminat żywiczny

Rama blatu: alucynk, grubość 40 mm

Grubość całkowita:45 mm

Kolor blatu: szary

Pokrycie powierzchni blatu: SOFTMAT®

System blokowania blatu:PUSH'N LOCK®, 8 punktów blokujących, blokada w dwóch pozycjach

Nogi stołu: proste, usztywnione plastikiem, średnica ruchomej stopy 104 mm, zakres regulacji wysokości -1 do +5 cm

Siatka: regulacja napięcia

Koła: 8 sztuk po 32 x 200 mm (grubość x średnica), instalowane w parach, 2 hamulce

rozmiary stołu po rozłożeniu: 76 x 274 x 152,5 cm

rozmiary stołu złożonego: 75 x 167 x 155 cm

Waga stołu: 54 kg, w opakowaniu 63 kg

Norma: EN 14468-1; klasa D

Kraj produkcji: Francja

Gwarancja: 10 lat cały stół

przystępność części: 20 lat od daty zakupu

Przeznaczenie: użytek domowy oraz w hotelach

zastosowanE TECHNOLOGIE:

SOFTMAT®: Specjalna zastrzeżona matowa powłoka stołu, dzięki której od blatu odbija się 3 razy mniej promieni słonecznych. Zapewnia ona ulepszony komfort gry, ponieważ promienie nie odbijają się od stołu i nie rażą oczu graczy. Zwiększa to skupienie się na piłeczce i nie męczy wzroku.

COMPACT TECHNOLOGY®: opatentowany system zagwarantuje maksimum bezpieczeństwa i łatwość składania stołu. Złożony stół nie zajmuje dużo miejsca i jest stabilny podczas przechowywania i transportowania. Ta technologia pozwala nam także na grę w pojedynkę przez złożenie tylko jednego z blatów.

PUSH'N LOCK®: System zabezpieczeń. Stół może być zablokowany i odblokowany przy pomocy systemu przycisków na górze i na dole bocznej części. Gwarantuje on nieskomplikowane rozkładanie i składanie stołu. System składa się z 8 punktów blokujących, które uniemożliwiają upadkowi blatu. Uniemożliwia wypadkom w trakcie otwierania, istotnie poprzez dzieci i osoby słabsze i niższe.

FRANCUSKA RECEPTURA:Kluczem do sukcesu Cornilleau jest progresywne podejście do projektowania, a także produkcji stołów i akcesoriów. Producent przykłada dużą wagę do wprowadzania nowych technologii i rozwiązań, dlatego od ponad 50 lat jest niekwestionowanym liderem na rynku.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.