Menu

CORNILLEAU STÓŁ TENISOWY 300X OUTDOOR NIEBIESKI

Cechy produktu

  • Producent CORNILLEAU 

Opis

Stół tenisowy 300X marki Cornilleau to model asygnowany do stosowania zewnętrznego. Jest oporny na najróżniejsze warunki atmosferyczne dlatego bez obaw możesz przechowywać go na zewnątrz. Stół będzie wspaniale sprawował się o każdej porze roku, to Ty wybierasz kiedy masz ochotę na granie, niezależnie od pogody. Jest to nieprzeciętny wybór dla całej rodziny. Dzięki podwójnemu systemowi zabezpieczeń DSI i podwójnym kołom i potężnym hamulcom, każdy poradzi sobie z jego obsługą.

Jeżeli szukasz stołu, który możesz umieścić równocześnie w domu jak i ogrodzie, wybierz 300X. To dobry dobór na początek rodzinnej przygody z tenisem stołowym. Eksperci z Cornilleau we Francji zapewniają przynajmniej 10 lat dobrej zabawy.

warstwa ANTYREFLEKSYJNA: Powierzchnia 5 mm blatu wykonanego ze specjalnego laminatu żywicznego pokryta jest specjalną powłoką antyrefleksyjną SOFTMAT®. Struktura blatu jest oporna na zarysowania, uderzenia, promienie UV nietrudna w czyszczeniu.

Aluminiowa rama w połączeniu z blatem daje grubość 55 mm i dzięki niemu jakość odbić dorównuje najistotniej profesjonalnym stołom. Wszystkie stoły do korzystania zewnętrznego zapewniają gwarancję przynajmniej 10 lat korzystnej zabawy.

dostosowywanA SIATKA: Siatka posiada prosty i intuicyjny w obsłudze system regulacji napięcia. Pozwala to na perfekcyjne dopasowanie jej przed rozpoczęciem gry.

LICZNIK PUNKTÓW: Przy krawędziach stołu znajdują się manualne liczniki punktów gry. Poręczne, funkcjonalne i satysfakcjonujące gdy wygrywasz.

KIESZENIE NA AKCESORIA: funkcjonalne kieszenie umieszczone po obydwu stronach stołu, pozwalają przechowywać 4 rakietki i 4 piłeczki. Takie rozwiązanie zapewnia prędki dostęp do potrzebnych akcesoriów bez zbędnego szukania, oraz ułatwi utrzymanie porządku.

znaczne KOŁA Z HAMULCAMI: Stoły ping pongowe Cornilleau mają znaczne podwójne koła o grubości 32 mm i średnicy 200 mm. Takie rozwiązanie powiększa toczenie kół i stabilność stołu. Pokaźniejsze koło z łatwością wtoczy się poprzez szerokie przeszkody takie jak schody, progi kamienie. Łatwiej pokonuje gęstą trawę i inne nierówności, z kolei dwa hamulce idealną stabilność i bezpieczeństwo w trakcie gry. Jest to także niezwykle przydatne gdy stół jest przechowywany na lekko nierównej powierzchni.

REGULACJA I STABILNOŚĆ: Średnica ruchomej stopki to aż 104 mm, a zakres regulacji wysokości to -1 do +5 cm. Dzięki temu stół możesz zrównoważenie ustawić nawet na nierównej powierzchni ogrodu tak, by grało się wygodnie.

dane technicznE:

rodzaj blatu: 5 mm laminat żywiczny

Rama blatu: alucynk, grubość 50 mm

Grubość kompletna: 55 mm

Kolor blatu: niebieski

Pokrycie powierzchni blatu: SOFTMAT®

System blokowania blatu: DSI®, 16 punktów blokujących, blokada w dwóch pozycjach.

Nogi stołu: grube, usztywnione plastikiem, średnica ruchomej stopy 104 mm, zakres regulacji wysokości -1 do +5 cm

Siatka: regulacja napięcia, składana

Koła: 8 sztuk po 32 x 200 mm (grubość x średnica), instalowane w parach, 2 hamulce

rozmiary stołu po rozłożeniu: 76 x 274 x 152,5 cm

wymiary stołu złożonego: 75 x 167 x 155 cm

Waga stołu: 56 kg, w opakowaniu 66 kg

Norma: EN 14468-1; klasa C

Kraj produkcji: Francja

Gwarancja: 10 lat cały stół

dostępność części: 20 lat od daty zakupu

Przeznaczenie: użytek domowy i w hotelach

zastosowanE TECHNOLOGIE:

SOFTMAT®: Specjalna opatentowana matowa warstwa stołu, dzięki której od blatu odbija się 3 razy mniej promieni słonecznych. Zapewnia ona lepszy komfort gry, ponieważ promienie nie odbijają się od stołu i nie rażą oczu graczy. Rozszerza to skupienie się na piłeczce i nie męczy wzroku.

COMPACT TECHNOLOGY®: zastrzeżony system zapewnia maksimum bezpieczeństwa i łatwość składania stołu. Złożony stół nie zajmuje dużo miejsca i jest zrównoważony w trakcie przechowywania i transportowania. Ta technika pozwala nam także na grę w pojedynkę przez złożenie tylko jednego z blatów.

DSI (Double Security Integree)®: Podwójny system zabezpieczeń. Centralny uchwyt zwalniający nietrudne rozkładanie i składanie stołu. System składa się z 16 punktów blokujących, które zapobiegają upadkowi blatu. System blokuje dodatkowo stół w trakcie otwierania w pozycji pół otwartej pod kątem 65 poziomów. Zapobiega wypadkom podczas otwierania, bardzo poprzez dzieci oraz osoby słabsze i niższe. Innym słowy blat nie uderzy nas w głowę albo nie opadnie bez wcześniejszego zablokowania.

FRANCUSKA RECEPTURA: Kluczem do sukcesu Cornilleau jest postępowe podejście do projektowania oraz produkcji stołów i akcesoriów. Firma przykłada dużą wagę do wprowadzania nowych technologii i rozwiązań, dlatego od ponad 50 lat jest niekwestionowanym liderem na rynku.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.