Menu

CORNILLEAU STÓŁ TENISOWY 500X OUTDOOR CZARNY

Cechy produktu

  • Producent CORNILLEAU 

Opis

Stół tenisowy 500X marki Cornilleau to podstawowy model dedykowanej do korzystania zewnętrznego linii Performance. Pozwoli Ci w pełni skupić się na tym, do czego został wytwarzany: na znakomitej zabawie w trakcie gry. Stół niepodatny jest na warunki atmosferyczne i wspaniale sprawdzi się w ogrodzie albo na tarasie.

Dynamiczny wygląd 500X łączy w sobie klasę i innowacyjność. Projektanci zadbali o najmniejsze szczegóły, dodając do nowej serii stołów kilka ważnych dodatków, bazując na opinii klientów oraz własnym 50 letnim doświadczeniu. Licznik, uchwyty na napoje, ochrona rogów stołu czy w całości chowana siatka przy składaniu są szczegółami, które wyróżniają stół na tle konkurencji. Eksperci z Cornilleau we Francji gwarantują przynajmniej 10 lat dobrej zabawy.

powłoka ANTYREFLEKSYJNA: Powierzchnia 6 mm blatu produkowanego ze specjalnego laminatu żywicznego pokryta jest specjalną powłoką antyrefleksyjną MATTOP®. Struktura blatu jest niepodatna na zarysowania, uderzenia, promienie UV łatwa w czyszczeniu.

regulowanA SIATKA: Siatka przy zamykaniu stołu samoczynnie chowa się pomiędzy blatami. Zapewnia to zmniejszenie zajmowanego miejsca i zabezpiecza ją przed rozerwaniem lub złamaniem słupka mocującego. Siatka posiada system regulacji wysokości i napięcia.

KIESZEŃ NA PIŁKI: użyteczne kieszenie umieszczone po obydwu stronach stołu, pozwalają przechowywać 6 piłeczek. Takie rozwiązanie gwarantuje prędki dostęp do nich, oraz ułatwi utrzymanie porządku.

LICZNIK PUNKTÓW: Przy krawędziach stołu znajdują się manualne liczniki punktów gry. Ergonomiczne, ergonomiczne i satysfakcjonujące gdy wygrywasz.

KIESZEŃ NA RAKIETKI: praktyczne kieszenie umieszczone po obydwu stronach stołu, pozwalają przechowywać 4 rakietki. Takie rozwiązanie zapewnia prędki dostęp do nich, i ułatwi utrzymanie porządku.

KIESZEŃ NA AKCESORIA: Stół 500X został zaopatrzony w kieszeń na akcesoria z każdej strony stołu. Można tam spokojnie zmieścić choćby butelkę z wodą. Jest to jeden z najbardziej wyczekiwanych przez dotychczasowych klientów dodatków. Tenis stołowy jest bardzo dynamiczną grą, wymaga trafnego nawodnienia, nad wyraz w upalne dni. Gra z butelką w ręce, rozlany napój na nierównej trawie czy blacie stołu nie stanowi już problemu.

ALUMINIOWA RAMA: Gruba aluminiowa rama w połączeniu z blatem daje grubość 56 mm i dzięki niemu jakość odbić dorównuje najistotniej fachowym stołom. Wszystkie stoły do użytku zewnętrznego gwarantują gwarancję przynajmniej 10 lat dobrej zabawy.

wielkie KOŁA Z HAMULCAMI: Stoły ping pongowe Cornilleau mają znaczne podwójne koła o grubości 32 mm i średnicy 200 mm. Takie rozwiązanie zwiększa toczenie kół, a także stabilność stołu. Obszerniejsze koło łatwo wtoczy się przez obszerne przeszkody takie jak schody, progi kamienie. Łatwiej pokonuje gęstą trawę i inne nierówności, z kolei dwa hamulce nadzwyczajną stabilność i bezpieczeństwo w trakcie gry. Jest to także szczególnie przydatne gdy stół jest przechowywany na lekko nierównej powierzchni.

REGULACJA I STABILNOŚĆ: Średnica ruchomej stopki to aż 104 mm, a zakres regulacji wysokości to -1 do +5 cm. Dzięki czemu stół możesz zrównoważenie ustawić choćby na nierównej powierzchni ogrodu tak, żeby grało się wygodnie.

ZABEZPIECZENIE ROGÓW: Rogi stołów narażone są na przypadkowe uderzenia rakietką albo uszkodzenia w trakcie transportu. Dlatego wszystkie zostały zabezpieczone ponadto gumowymi narożnikami. Gwarantuje to maksymalne bezpieczeństwo podczas gry.

ŁATWE SKŁADANIE STOŁU: opatentowany system gwarantuje maksimum bezpieczeństwa i łatwość składania stołu. Złożony stół nie zajmuje dużo miejsca i jest stabilny podczas przechowywania, a także transportowania.

dane technicznE:

typ blatu: 6 mm laminat żywiczny

Rama blatu: alucynk, grubość 50 mm

Grubość pełna: 56 mm

Kolor blatu: czarny

Pokrycie powierzchni blatu: MATTOP®

System blokowania blatu: DSI®, 16 punktów blokujących, blokada w dwóch pozycjach.

Nogi stołu: grube, umocnione plastikiem, średnica ruchomej stopy 104 mm, zakres regulacji wysokości -1 do +5 cm

Siatka: regulacja napięcia i wysokość, składana w pełni

Koła: 8 sztuk po 32 x 200 mm (grubość x średnica), instalowane w parach, 2 hamulce

Uchwyty na napoje: dwie kieszenie na butelki

wymiary stołu po rozłożeniu: 76 x 274 x 152,5 cm

wymiary stołu złożonego: 74 x 164 x 155 cm

Waga stołu: 66 kg, w opakowaniu 78 kg

Norma: EN 14468-1; klasa C

Kraj produkcji: Francja

Gwarancja: 10 lat cały stół

dostępność części: 20 lat od daty zakupu

Przeznaczenie: użytek domowy, a także w hotelach i firmach

zaimplementowanE TECHNOLOGIE:

MATTOP®: Specjalna opatentowana matowa powłoka stołu, dzięki której od blatu odbija się 10 razy mniej promieni słonecznych. Gwarantuje ona wyśmienity komfort gry, ponieważ promienie nie odbijają się od stołu rażąc oczy graczy. Zwiększa to skupienie się na piłeczce i nie męczy wzroku.

COMPACT TECHNOLOGY®: zastrzeżony system zapewnia maksimum bezpieczeństwa i łatwość składania stołu. Złożony stół nie zajmuje dużo miejsca i jest jednostajny w trakcie przechowywania oraz transportowania. Ta technologia pozwala nam także na grę w pojedynkę poprzez złożenie tylko jednego z blatów.

DSI (Double Security Integree)®: Podwójny system zabezpieczeń. Centralny uchwyt zwalniający przystępne rozkładanie i składanie stołu. System składa się z 16 punktów blokujących, które zapobiegają upadkowi blatu. System blokuje ponadto stół podczas otwierania w pozycji pół otwartej pod kątem 65 stopni. Zapobiega wypadkom w trakcie otwierania, wyjątkowo przez dzieci, a także osoby słabsze i niższe. Innym słowy blat nie uderzy nas w głowę lub nie opadnie bez wcześniejszego zablokowania.

FRANCUSKA RECEPTURA: Kluczem do sukcesu Cornilleau jest innowacyjne podejście do projektowania i produkcji stołów i akcesoriów. Producent przykłada dużą wagę do wprowadzania nowych technice i rozwiązań, dlatego od ponad 50 lat jest niekwestionowanym liderem na rynku.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.