Menu

CORNILLEAU STÓŁ TENISOWY 500X OUTDOOR NIEBIESKI

Cechy produktu

  • Producent CORNILLEAU 

Opis

Stół tenisowy 500X producenta Cornilleau to podstawowy model dedykowanej do korzystania zewnętrznego linii Performance. Pozwoli Ci w pełni skoncentrować się na tym, do czego został wytworzony: na nieprzeciętnej zabawie podczas gry. Stół wytrzymały jest na warunki atmosferyczne i doskonale sprawdzi się w ogrodzie lub na tarasie.

Dynamiczny wygląd 500X łączy w sobie klasę i postępowość. Projektanci zadbali o najmniejsze szczegóły, dodając do nowej kolekcji stołów kilka ważnych dodatków, bazując na opinii klientów i własnym 50 letnim doświadczeniu. Licznik, uchwyty na napoje, ochrona rogów stołu czy w pełni chowana siatka przy składaniu są szczegółami, które wyróżniają stół na tle konkurencji. Eksperci z Cornilleau we Francji gwarantują przynajmniej 10 lat korzystnej zabawy.

warstwa ANTYREFLEKSYJNA: Powierzchnia 6 mm blatu wytworzonego ze specjalnego laminatu żywicznego pokryta jest specjalną warstwą antyrefleksyjną MATTOP®. Struktura blatu jest niepodatna na zarysowania, uderzenia, promienie UV prosta w czyszczeniu.

dostosowywanA SIATKA: Siatka przy zamykaniu stołu automatycznie chowa się pomiędzy blatami. Gwarantuje to zmniejszenie zajmowanego miejsca i zabezpiecza ją przed rozerwaniem albo złamaniem słupka mocującego. Siatka posiada system regulacji wysokości i napięcia.

KIESZEŃ NA PIŁKI: użyteczne kieszenie umieszczone po obydwu stronach stołu, pozwalają przechowywać 6 piłeczek. Takie rozwiązanie gwarantuje szybki dostęp do nich, oraz ułatwi utrzymanie porządku.

LICZNIK PUNKTÓW: Przy krawędziach stołu znajdują się manualne liczniki punktów gry. Funkcjonalne, ergonomiczne i satysfakcjonujące gdy wygrywasz.

KIESZEŃ NA RAKIETKI: poręczne kieszenie umieszczone po obydwu stronach stołu, pozwalają przechowywać 4 rakietki. Takie rozwiązanie zapewnia prędki dostęp do nich, oraz ułatwi utrzymanie porządku.

KIESZEŃ NA AKCESORIA: Stół 500X został wyekwipowany w kieszeń na akcesoria z każdej strony stołu. Można tam spokojnie zmieścić nawet butelkę z wodą. Jest to jeden z najistotniej wyczekiwanych przez dotychczasowych klientów dodatków. Tenis stołowy jest wyjątkowo dynamiczną grą, wymaga trafnego nawodnienia, bardzo w upalne dni. Gra z butelką w ręce, rozlany napój na nierównej trawie czy blacie stołu nie stanowi już problemu.

ALUMINIOWA RAMA: Gruba aluminiowa rama w połączeniu z blatem daje grubość 56 mm i dzięki niemu jakość odbić dorównuje najbardziej profesjonalnym stołom. Wszystkie stoły do korzystania zewnętrznego gwarantują gwarancję przynajmniej 10 lat dobrej zabawy.

duże KOŁA Z HAMULCAMI: Stoły ping pongowe Cornilleau posiadają spore podwójne koła o grubości 32 mm i średnicy 200 mm. Takie rozwiązanie powiększa toczenie kół, a także stabilność stołu. Obszerniejsze koło łatwo wtoczy się poprzez szerokie przeszkody takie jak schody, progi kamienie. Łatwiej pokonuje gęstą trawę i inne nierówności, z kolei dwa hamulce perfekcyjną stabilność i bezpieczeństwo w trakcie gry. Jest to także stanowczo przydatne gdy stół jest przechowywany na lekko nierównej powierzchni.

REGULACJA I STABILNOŚĆ: Średnica ruchomej stopki to aż 104 mm, a zakres regulacji wysokości to -1 do +5 cm. Dzięki temu stół możesz jednostajnie ustawić nawet na nierównej powierzchni ogrodu tak, aby grało się wygodnie.

ZABEZPIECZENIE ROGÓW: Rogi stołów narażone są na przypadkowe uderzenia rakietką albo uszkodzenia w trakcie transportu. Dlatego wszystkie zostały zabezpieczone dodatkowo gumowymi narożnikami. Gwarantuje to maksymalne bezpieczeństwo w trakcie gry.

ŁATWE SKŁADANIE STOŁU: opatentowany system gwarantuje maksimum bezpieczeństwa i łatwość składania stołu. Złożony stół nie zajmuje dużo miejsca i jest stabilny podczas przechowywania oraz transportowania.

informacje technicznE:

wariant blatu: 6 mm laminat żywiczny

Rama blatu: alucynk, grubość 50 mm

Grubość kompletna: 56 mm

Kolor blatu: niebieski

Pokrycie powierzchni blatu: MATTOP®

System blokowania blatu: DSI®, 16 punktów blokujących, blokada w dwóch pozycjach.

Nogi stołu: grube, wzmocnione plastikiem, średnica ruchomej stopy 104 mm, zakres regulacji wysokości -1 do +5 cm

Siatka: regulacja napięcia i wysokość, składana w całości

Koła: 8 sztuk po 32 x 200 mm (grubość x średnica), instalowane w parach, 2 hamulce

Uchwyty na napoje: dwie kieszenie na butelki

rozmiary stołu po rozłożeniu: 76 x 274 x 152,5 cm

rozmiary stołu złożonego: 74 x 164 x 155 cm

Waga stołu: 66 kg, w opakowaniu 78 kg

Norma: EN 14468-1; klasa C

Kraj produkcji: Francja

Gwarancja: 10 lat cały stół

przystępność części: 20 lat od daty zakupu

Przeznaczenie: użytek domowy oraz w hotelach i firmach

zaimplementowanE TECHNOLOGIE:

MATTOP®: Specjalna opatentowana matowa warstwa stołu, dzięki której od blatu odbija się 10 razy mniej promieni słonecznych. Zapewnia ona rewelacyjny komfort gry, ponieważ promienie nie odbijają się od stołu rażąc oczy graczy. Zwiększa to skupienie się na piłeczce i nie męczy wzroku.

COMPACT TECHNOLOGY®: opatentowany system zagwarantuje maksimum bezpieczeństwa i łatwość składania stołu. Złożony stół nie zajmuje dużo miejsca i jest jednostajny w trakcie przechowywania i transportowania. Ta technologia pozwala nam także na grę w pojedynkę poprzez złożenie tylko jednego z blatów.

DSI (Double Security Integree)®: Podwójny system zabezpieczeń. Centralny uchwyt zwalniający łatwe rozkładanie i składanie stołu. System składa się z 16 punktów blokujących, które zapobiegają upadkowi blatu. System blokuje ponadto stół w trakcie otwierania w pozycji pół otwartej pod kątem 65 stopni. Zapobiega wypadkom w trakcie otwierania, bardzo poprzez dzieci, a także osoby słabsze i niższe. Innym słowy blat nie uderzy nas w głowę lub nie opadnie bez wcześniejszego zablokowania.

FRANCUSKA RECEPTURA: Kluczem do sukcesu Cornilleau jest nowoczesne podejście do projektowania oraz produkcji stołów i akcesoriów. Firma przykłada dużą wagę do wprowadzania nowych technice i rozwiązań, dlatego od ponad 50 lat jest niekwestionowanym liderem na rynku.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.