Menu

CORNILLEAU STÓŁ TENISOWY 700X OUTDOOR CZARNY

Cechy produktu

  • Producent CORNILLEAU 

Opis

700X to jedyny w swoim typu i najwyższy model z oferty stołów tenisowych do korzystania zewnętrznego producenta Cornilleau. Ten model proponuje nieszablonowy design, progresywne rozwiązania i przemyślane udogodnienia. Także, z pewnością będzie nadzwyczajnym dodatkiem do Twojego domu i dostarczy Ci wyjątkowych wrażeń.

Czarny stół z pomarańczowymi wykończeniami łączy w sobie klasę, elegancję i nowoczesność. Dbałość o detale i imponujący, wyjątkowy design stołu 700X umożliwi nowy rozmiar gry w tenisa stołowego oraz nada ekstrawagancji wystrojowi wnętrza. Projektanci Cornilleau zadbali o najmniejsze detale, dodając do nowej serii stołów kilka ważnych dodatków, bazując na opinii klientów i własnym 50 letnim doświadczeniu. Licznik, uchwyty na napoje, ochrona rogów stołu czy w całości chowana siatka przy składaniu są szczegółami, które wyróżniają stół na tle innych. Eksperci z Cornilleau we Francji gwarantują przynajmniej 10 lat dobrej zabawy.

POWOKA ANTYREFLEKSYJNA: Powierzchnia 8 mm blatu wytworzonego ze specjalnego laminatu żywicznego pokryta jest specjalną powłoką antyrefleksyjną MATTOP®. Specjalna struktura blatu jest oporna na zarysowania, uderzenia, promienie UV prosta w czyszczeniu.

Gruba aluminiowa rama w połączeniu z blatem daje grubość 68mm i dzięki niemu jakość odbić dorównuje najmocniej fachowym stołom i sprzyja szybkiej grze. Wszystkie stoły do wykorzystywania zewnętrznego zapewniają gwarancję przynajmniej 10 lat prawidłowej zabawy.

dostosowywanA SIATKA: Siatka przy zamykaniu stołu automatycznie chowa się między blatami. Zagwarantuje to zmniejszenie zajmowanego miejsca i zabezpiecza ją przed rozerwaniem lub złamaniem słupka mocującego siatkę. Siatka posiada system regulacji wysokości i napięcia.

PODAJNIK PIŁEK: nad wyraz poręczny, usytuowany od strony każdego zawodnika pod blatem stołu. Podajnik zawiera jedną piłeczkę. Wbrew pozorom mało niezbędny dodatek, ale tylko jak uwielbiasz ściskać piłeczkę w drugiej ręce w trakcie gry.

LICZNIK PUNKTÓW: Przy krawędziach stołu znajdują się manualne liczniki do zdobytych punktów gry. Poręczne, poręczne i satysfakcjonujące gdy wygrywasz.

KIESZENIE NA AKCESORIA: funkcjonalne kieszenie na rakietki i piłeczki umieszczone po obydwu stronach stołu, pozwalają przechowywać 4 rakietki i 6 piłeczek. Takie rozwiązanie gwarantuje prędki dostęp do gry, bez zbędnego szukania rakietek czy piłeczek.

UCHWYTY I KIESZENIE NA NAPOJE: Stoły 600X i 700X zostały wyposażone jako jedyne z całej gamy stołów Outdoor w wysuwany uchwyt na napoje i kieszeń na butelkę z każdej strony stołu. Jest to jedna z najistotniej żądanych dodatków poprzez dotychczasowych klientów. Tenis stołowy jest niezwykle dynamiczną grą, wymaga adekwatnego nawodnienia, wyjątkowo w upalne dni. Gra z butelką w ręce lub rozlany napój na nierównej trawie czy blacie stołu nie stanowi już problemu.

UCHWYT TRANSPORTOWY: nietrudne uniesienie stołu w trakcie transportowania po nierównym podłożu takim jak schody czy progi. Także ułatwia przewożenie stołu po bardziej wymagającym podłożu np. Gęstej trawie bądź piasku.

ZABEZPIECZENIE ROGÓW: Rogi stołów narażone są na przypadkowe uderzenia rakietką lub uszkodzenia podczas transportu. Dlatego wszystkie rogi tego stołu zabezpieczono na dodatek gumowymi narożnikami. Zagwarantuje to maksymalne bezpieczeństwo w trakcie gry.

KOŁA Z HAMULCAMI: Stoły ping pongowe Cornilleau posiadają wielkie podwójne koła o grubości 32 mm i średnicy 200 mm. Takie rozwiązanie zwiększa toczenie kół i stabilność stołu. Większe koło łatwo wtoczy się przez wielkie przeszkody takie jak schody, progi kamienie. Łatwiej pokonuje gęstą trawę i inne nierówności. Cztery hamulce z kolei nieprzeciętną stabilność i bezpieczeństwo podczas gry. Jest to także stanowczo przydatne gdy stół jest przechowywany na lekko nierównej powierzchni.

STABILNOŚĆ: Średnica ruchomej stopki to aż 104 mm, a zakres regulacji wysokości to -1 do +5 cm. Dzięki temu stół możesz jednostajnie ustawić nawet na nierównej powierzchni ogrodu tak, by grało się wygodnie.

dane technicznE:

rodzaj blatu: 8 mm laminat żywiczny

Atest: FFTT leisure (high quality) - Francuskiej Federacji Tenisa Stołowego

Rama blatu: alucynk, malowany na czarno, grubość 60 mm

Grubość pełna: 68 mm

Kolor blatu: czarny

Pokrycie powierzchni blatu: MATTOP®

System blokowania blatu: DSI®, 16 punktów blokujących, blokada w dwóch pozycjach.

Nogi stołu: grube, wzmocnione plastikiem, średnica ruchomej stopy 104 mm, zakres regulacji wysokości -1 do +5 cm

Siatka: regulacja napięcia i wysokość, składana kompletnie

Koła: 8 sztuk po 32 x 200 mm (grubość x średnica), instalowane w parach, 4 hamulce

Uchwytów na napoje: dwa uchwyty na kubki i dwie kieszenie na butelki

Podajnik do piłek: dwa, jeden po każdej stornie stołu

rozmiary stołu po rozłożeniu: 76 x 274 x 152,5 cm

wymiary stołu złożonego: 155,5 x 168,3 x 76,5 cm

Waga stołu: 89 kg, w opakowaniu 102 kg

Norma: EN 14468-1; klasa C

Kraj produkcji: Francja

Gwarancja: 10 lat cały stół

przystępność części: 20 lat od daty zakupu

Przeznaczenie: użytek domowy i w hotelach i firmach

zaimplementowanE TECHNOLOGIE:

MATTOP®: Specjalna opatentowana matowa warstwa stołu, dzięki której od blatu odbija się 10 razy mniej promieni słonecznych. Gwarantuje ona nadzwyczajny komfort gry, ponieważ promienie nie odbijają się od stołu rażąc graczy. Zwiększa to skupienie się na piłeczce i nie męczy wzroku.

COMPACT TECHNOLOGY®: opatentowany system zagwarantuje maksimum bezpieczeństwa i łatwość składania stołu. Złożony stół nie zajmuje dużo miejsca i jest stabilny w trakcie przechowywania, a także transportowania. Ta technologia pozwala nam także na grę w pojedynkę przez złożenie tylko jednego z blatów.

DSI (Double Security Integree)®: Podwójny system zabezpieczeń. Centralny uchwyt zwalniający nietrudne rozkładanie i składanie stołu. System składa się z 16 punktów blokujących, które zapobiegają upadkowi blatu i wypadkom. System blokuje w dodatku stół w trakcie otwierania w pozycji pół otwartej pod kątem 65 poziomów. Uniemożliwia wypadkom podczas otwierania, szczególnie przez dzieci, a także osoby słabsze i niższe. Innym słowy blat nie uderzy nas w głowę lub nie opadnie bez wcześniejszego zablokowania.

FRANCUSKA RECEPTURA: Kluczem do sukcesu Cornilleau jest progresywne podejście do projektowania, a także produkcji stołów i akcesoriów. Producent przykłada dużą wagę do wprowadzania nowych technologii i rozwiązań, dlatego od ponad 50 lat jest niekwestionowanym liderem na rynku.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.