Menu

Stół tenisowy COMPETITION 850 WOOD ITTF Niebieski

Cechy produktu

  • Producent CORNILLEAU 
  • Rodzaj stół 

Opis

Drewniany stół 850 Wood jest prawdziwym hołdem dla tego szlachetnego materiału, który poza wrażeniami estetycznymi, dostarcza rewelacyjnej jakości dźwięku i gry. Stół 850 Wood na nowo określa znaczenia spektakularna i funkcjonalności: niebieski, matowy blat i wysuwane słupki na siatkę powodują, iż stół ten jest nieprzemijalny z definicji. Te dwie innowacje zatwierdzone przez ITTF są zupełną nowością wśród konkurencji. Stół 850 Wood, który w naturalny sposób łączy skuteczność z elegancją, wkrótce stanie się standardem w największych międzynarodowych konkursach.


genialna zwrotność dzięki 4 kółkom z hamulcami o średnicy 125 mm i grubości 35 mm.


postępowy niebieski panel P-BALL READY został specjalnie zaprojektowany do plastikowych piłeczek P-BALL, dla lepszego kontrastu z piłeczką. Matowa powierzchnia nie odbija światła, a dodatkowo zastosowano przyjazne dla środowiska farby na bazie wody. Wytrzymałe drewniane nogi i rama stołu gwarantują udoskonalone rozchodzenie się wibracji i perfekcyjny dźwięk.


Siatka przy zamykaniu stołu automatycznie chowa się pomiędzy blatami, co zapewnia zmniejszenie zajmowanego miejsca i bezpieczeństwo.


Podwójny system regulacji zapewnia za każdym razem znakomite wyregulowanie siatki - zarówno wysokości, jak i napięcia.


Dzięki zaimplementowaniu tak szlachetnego materiału, jakim jest drewno, gra na stole 850 Wood poza wrażeniami estetycznymi dostarcza nadzwyczajnej jakości dźwięku i gry.


znaczne, obszerne nogi stołu ze stopkami poziomującymi pozwalają na wyregulowanie wysokości do idealnego poziomu.


produkt zaprojektowany i wytworzony we Francji.Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.