Menu

Stół tenisowy Cornilleau 600X Delta Outdoor

Cechy produktu

  • Producent CORNILLEAU 
  • Rodzaj stół 

Opis

Stół tenisowy 600X do użytku zewnętrznego zapewni Ci prawdziwie mistrzowskie emocje w zaciszu własnego domu. Nowoczesne technologie zaimplementowane przy produkcji powodują, że odczucia gry podobne są do tych na mistrzowskich stołach.

600X producenta Cornilleau został zaprojektowany tak,zintegrować się do każdego wyglądu wnętrza bądź ogrodu. Łączy w sobie klasę, elegancję i progresywność. Projektanci zadbali o najmniejsze detale, dodając do nowej linii stołów kilka ważnych dodatków, bazując na opinii klientów, a także własnym 50 letnim doświadczeniu. Licznik, uchwyty na napoje, ochrona rogów stołu czy kompletnie chowana siatka przy składaniu są szczegółami, które wyróżniają stół na tle innych. Eksperci z Cornilleau we Francji zapewniają przynajmniej 10 lat prawidłowej zabawy.

powłoka ANTYREFLEKSYJNA: Powierzchnia 7 mm blatu wytworzonego ze specjalnego laminatu żywicznego pokryta jest specjalną warstwą antyrefleksyjną MATTOP®. Struktura blatu jest oporna na zarysowania, uderzenia, promienie UV prosta w czyszczeniu.

Gruba aluminiowa rama w połączeniu z blatem daje grubość 67mm i dzięki niemu jakość odbić dorównuje najmocniej mistrzowskim stołom. Wszystkie stoły do korzystania zewnętrznego gwarantują gwarancję przynajmniej 10 lat dobrej zabawy.

regulowanA SIATKA: Siatka przy zamykaniu stołu automatycznie chowa się między blatami. Zagwarantuje to zmniejszenie zajmowanego miejsca i zabezpiecza ją przed rozerwaniem lub złamaniem słupka mocującego. Siatka posiada system regulacji wysokości i napięcia.

PODAJNIK PIŁEK: wyjątkowo praktyczny, usytuowany od strony każdego zawodnika pod blatem stołu. Podajnik gromadzi jedną piłeczkę. Od dzisiaj dodatkowa piłeczka będzie zawsze pod ręką.

LICZNIK PUNKTÓW: Przy krawędziach stołu znajdują się manualne liczniki punktów gry. Poręczne, poręczne i satysfakcjonujące gdy wygrywasz.

KIESZENIE NA AKCESORIA: ergonomiczne kieszenie umieszczone po obydwu stronach stołu, pozwalają przechowywać 4 rakietki i 6 piłeczek. Takie rozwiązanie zapewnia szybki dostęp do potrzebnych akcesoriów bez zbędnego szukania, oraz ułatwi utrzymanie porządku.

UCHWYTY I KIESZENIE NA NAPOJE: Stoły 600X i 700X zostały zaopatrzone jako jedyne z całej gamy stołów Outdoor w wysuwany uchwyt na napoje oraz kieszeń na butelkę z każdej strony stołu. Jest to jeden z najmocniej wyczekiwanych przez dotychczasowych klientów dodatków. Tenis stołowy jest nad wyraz dynamiczną grą, wymaga odpowiedniego nawodnienia, wyjątkowo w upalne dni. Gra z butelką w ręce, rozlany napój na nierównej trawie czy blacie stołu nie stanowi już problemu.

UCHWYT TRANSPORTOWY: pozwala na uniesienie stołu podczas transportowania po nierównym podłożu takim jak schody czy progi. Upraszcza także przewożenie stołu po bardziej wymagającym podłożu np. Gęstej trawie bądź piasku.

ZABEZPIECZENIE ROGÓW: Rogi stołów narażone są na przypadkowe uderzenia rakietką albo uszkodzenia podczas transportu. Dlatego wszystkie zostały zabezpieczone w dodatku gumowymi narożnikami. Zagwarantuje to maksymalne bezpieczeństwo w trakcie gry.

znaczne KOŁA Z HAMULCAMI: Stoły ping pongowe Cornilleau mają spore podwójne koła o grubości 32 mm i średnicy 200 mm. Takie rozwiązanie zwiększa toczenie kół oraz stabilność stołu. Obszerniejsze koło prosto wtoczy się poprzez znaczne przeszkody takie jak schody, progi kamienie. Łatwiej pokonuje gęstą trawę i inne nierówności, z kolei dwa hamulce nadzwyczajną stabilność i bezpieczeństwo podczas gry. Jest to także istotnie przydatne gdy stół jest przechowywany na lekko nierównej powierzchni.

REGULACJA I STABILNOŚĆ: Średnica ruchomej stopki to aż 104 mm, a zakres regulacji wysokości to -1 do +5 cm. Dzięki czemu stół możesz zrównoważenie ustawić choćby na nierównej powierzchni ogrodu tak, by grało się komfortowo.

informacje technologicznE:

rodzaj blatu: 7 mm laminat żywiczny

Atest: FFTT leisure (high quality) - Francuskiej Federacji Tenisa Stołowego

Rama blatu: alucynk, grubość 60 mm

Grubość pełna: 67 mm

Kolor blatu: czarny

Pokrycie powierzchni blatu: MATTOP®

System blokowania blatu: DSI®, 16 punktów blokujących, blokada w dwóch pozycjach.

Nogi stołu: grube, umocnione plastikiem, średnica ruchomej stopy 104 mm, zakres regulacji wysokości -1 do +5 cm

Siatka: regulacja napięcia i wysokość, składana w pełni

Koła: 8 sztuk po 32 x 200 mm (grubość x średnica), instalowane w parach, 2 hamulce

Uchwyty na napoje: dwa uchwyty na kubki i dwie kieszenie na butelki

Podajnik do piłek: dwa, jeden po każdej stornie stołu

rozmiary stołu po rozłożeniu: 76 x 274 x 152,5 cm

rozmiary stołu złożonego: 74 x 164 x 155 cm

Waga stołu: 77 kg, w opakowaniu 90 kg

Norma: EN 14468-1; klasa C

Kraj produkcji: Francja

Gwarancja: 10 lat cały stół

dostępność części: 20 lat od daty zakupu

Przeznaczenie: użytek domowy, a także w hotelach i firmach

zastosowanE TECHNOLOGIE:

MATTOP®: Specjalna zastrzeżona matowa powłoka stołu, dzięki której od blatu odbija się 10 razy mniej promieni słonecznych. Zagwarantuje ona doskonały komfort gry, ponieważ promienie nie odbijają się od stołu rażąc oczy graczy. Rozszerza to skupienie się na piłeczce i nie męczy wzroku.

COMPACT TECHNOLOGY®: opatentowany system zapewnia maksimum bezpieczeństwa i łatwość składania stołu. Złożony stół nie zajmuje dużo miejsca i jest zrównoważony podczas przechowywania, a także transportowania. Ta technologia pozwala nam także na grę w pojedynkę przez złożenie tylko jednego z blatów.

DSI (Double Security Integree)®: Podwójny system zabezpieczeń. Centralny uchwyt zwalniający przystępne rozkładanie i składanie stołu. System składa się z 16 punktów blokujących, które zapobiegają upadkowi blatu. System blokuje na dodatek stół podczas otwierania w pozycji pół otwartej pod kątem 65 poziomów. Uniemożliwia wypadkom w trakcie otwierania, niezwykle przez dzieci, a także osoby słabsze i niższe. Innym słowy blat nie uderzy nas w głowę albo nie opadnie bez wcześniejszego zablokowania.

FRANCUSKA RECEPTURA: Kluczem do sukcesu Cornilleau jest postępowe podejście do projektowania, a także produkcji stołów i akcesoriów. Firma przykłada dużą wagę do wprowadzania nowych technice i rozwiązań, dlatego od ponad 50 lat jest niekwestionowanym liderem na rynku.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.