Menu

NSWS01-EC Stacja pogodowa do urządzeń iOS i Android

Cechy produktu

  • Producent NETATMO 

Opis

Stacja pogodowa WiFi

Dostęp do danych z czujników stacji z dowolnego miejsca w każdym momencie
Wilgotność powietrza, temperatura, ciśnienie powietrza i zawartość CO2
dane w czasie rzeczywistym i wykresy informacji
Kompatybilny ze Conrad Connect

Stacja pogodowa Netatmo: osobista stacja pogodowa do w środku i na zewnątrz wraz z darmową aplikacją sprawiają, że pogoda i jakość powietrza mogą być monitorowane w smartfonie albo na tablecie. Stacja pogodowa Netatmo umożliwia monitorowanie czynników klimatycznych, takich jak temperatura, wilgotność powietrza, ciśnienie atmosferyczne, stężenie CO2 i mnóstwo więcej. Stacja pogodowa mierzy indywidualne właściwości i przekazuje informacje przez WiFi do aplikacji Netatmo. Obudowa obu modułów jest wykonana z monolitycznego kawałka wytrzymałego aluminium i wyróżnia się miękkim, szykownym wzornictwem.
Gdziekolwiek jesteś, miej swoje dane na oku.
Z domu albo z drugiego końca świata, w każdej chwili możesz mieć dostęp do informacji na swym iPhone'ie lub urządzeniu z systemem Android. Dostępne są wykresy, które umożliwiają chronologiczny przegląd danych. Możesz posiadać dostęp do kilku stacji z jednego smartfona i do jednej stacji z kilku smartfonów Możesz się dzielić informacjami na portalach społecznościowych. Aplikacja jest nieodpłatnie przystępna w sklepie Apple i Google Play.
rozszerz swoje korzystne samopoczucie
w trakcie snu, odpoczynku w domu, zabawy z dziećmi lub pracy 80% naszego czasu spędzamy w pomieszczeniach. Poziom CO2 i hałasu posiadają wpływ na nasze samopoczucie. Mogą powodować ból głowy, stres, drażliwość i zaburzenia koncentracji spowodowanych poprzez nagromadzenie gazów, oparów klejów, farb lub środków czyszczących. Dymu w trakcie gotowana albo dymu z płomieni. Innych kurzy związanych z niepokaźnymi organizmami (np. Roztocza domowe, bakterie...). Stacja Netatmo czuwa i alarmuje, kiedy to konieczne. Radzi np. By w porę przewietrzyć. Każdy alarm i jego wartości progowe możesz samodzielne zdefiniować. Mieszkańcy miast wdychają powietrze bez świadomości, jakie jest jego aktualne zanieczyszczenie.
Obciążenie hałasem: Jak potężnie jesteś na nie narażony?
Stres, rozdrażnienie, podwyższone ciśneinie... Skażenie hałasem ma negatywny wpływ na sporo aspektów zdrowia. Niezależnie od tego czy w domu, czy w biurze: monitorowanie jakości dźwięków może wpływać na poprawę warunków życia.
cechy mierzone poprzez stację:
Temperatura (w środku i na zewnątrz)
Wilgotność powietrza (we wnętrzu i na zewnątrz)
Stężenie CO2 (we wnętrzu)
Ciśnienie powietrza
Poziom hałasu (wewnątrz)
Stacja przedstawia na dodatek poziom zanieczyszczenia powietrza na zewnątrz.

informacje techniczne:
Dalsze informacje techniczne: Sonometr: 35 dB do 120 dB
Zakres pomiaru CO2: 0 do 5000 ppm · Funkcjonalność: Temperatura zewnętrzna,Temperatura pokojowa,Wilgotność w pomieszczeniu,Data,kolorowy ekran,Wilgotność na zewnątrz,Ciśnienie Powietrza,Natężenie hałasu w środku,Koncentracja CO2 wewnątrz,zanieczyszczenie powietrza na zewnątrz,Połączenie internetowe,Dostępu do sieci WLAN / Wi-Fi ·pokrywy: metaliczny · kolor tarczy: zielonoszary · Maksymalna liczba sensorów: 3 · Prognoza pogody: 12 do 24 godzin · typ komunikacji: Wifi,Radiowy 868 MHz · typ urządzenia: Stacja pogodowa radiowa · rodzaj wyświetlacza: cyfrowy · wymiary czujnika temperatury i wilgotności: 45 x 45 x 105 mm · wymiary stacji bazowej: 45 x 45 x 155 mm · Zakres pomiarowy ciśnienia powietrza: 260 do 1260 mbar · Zakres pomiarowy temperatury na zewnątrz: -40 do +65 °C · Zakres pomiarowy temperatury we wnętrzu: 0 do +50 °C · Zakres pomiarowy wilgotności powietrza w środku: 0 do 100 % · Zasięg maksymalny: 100 m · Źródło zasilania czujnika: 2x bateria AAA (w zestawie) · Źródło zasilania stacji bazowej: Zasilacz (zawarty w pakiecie)

oczekiwania systemu:
iPhone 6 Plus, 6, 5s, 5c, 5, 4s, 4; iPad mini, iPad (2, 3, 4. Generacji), iPod nano (5. Generacji) · Wymaga co najmniej Android 4.0. · Windows Phone 8.0.

Wskazówki:
dostawa bez smartfona lub tabletu!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.