Menu

Stacja Meteo Hyundai WS 2331 Srebrna

Cechy produktu

  • Producent Hyundai 

Opis

prezent – Głośnik bezprzewodowy
Jeżeli tą stację meteorologiczną nabyłeś do 28.02.2019 r., możesz do 31.03.2019 r. Rejestrować się w celu uzyskania stylowego prezentu w postaci mobilnego głośnika producenta Gogen, który dzięki mocy wyjściowej 3W a zabudowanemu doładowywanemu akumulatorowi z objętością 600 mAh udzieli ci wsparcia muzycznego gdziekolwiek nawet w czasie 5 godzin. Formularz rejestracyjny do uzyskania głośnika bezprzewodowego Gogen odszukasz na stronach webowych .

Metalowa ozdoba każdego wnętrza
I tak może być nazwana nowa stacja meteorologiczna Hyundai WS2331. Ona na pierwszy rzut oka zainteresuje metalowym wykonaniem i naprawdę znacznym wyświetlaczem LCD. Na wyświetlaczu dominuje zobrazowanie czasu. Jest on zawsze zupełnie precyzyjny dzięki sterowaniu sygnałem radiowym DCF 77. Nigdy tak nie stracisz pojęcie o czasie.

Nie tylko zegar naścienny
I choć można stację meteorologiczną Hyundai Ws2331 powiesić po prostu na ścianę, nie chodzi tylko o zegar naścienny. Niemniej ważną funkcją jest i animowana prognoza pogody oraz zobrazowanie temperatury wewnętrznej i zewnętrznej. Temperaturę zewnętrzną można mierzyć w zakresie od -20° do +50°C. W razie temperatury wewnętrznej ten zakres waha się od 0° do 20°C.

Przyrząd oprócz tego posiada funkcję budzika. Można nastawić choćby cztery niezależne czasy budzenia. Dla każdego z nich zapewne ocenisz ulubioną funkcję SNOOZE. I tak szeroka i elegancka stacja meteorologiczna starczy sobie z zasilaniem przy pomocy dwóch baterii - paluszków. W razie jej instalacji na ścianę nie musisz się, więc obawiać problemu z nieładnym okablowaniem prowadzącym do stacji meteorologicznej.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.