Menu

Stacja Meteo Hyundai WS 7236 Czarna

Cechy produktu

  • Producent Hyundai 

Opis

stylowa i ergonomiczna
Taka jest nowa stacja meteorologiczna Hyundai WS7236. Zainteresuje niezwykle udanym i eleganckim designem, któremu przoduje przezroczysty ekran LCD. Z łatwością tak sprawdzisz nie tylko aktualny czas,w dodatku zewnętrzną i wewnętrzną temperaturę powietrza. Dolna część wyświetlacza jest chroniona do pokazania aktualnej daty i dnia w tygodniu.

za każdym razem precyzyjny
Aktualny czas pokazywany na stacji meteorologicznej Hyundai WS7236 jest sterowany sygnałem radiowym DCF 77. Niezwłoczną zewnętrzną temperaturę można obserwować nawet z trzech zewnętrznych czujników. Temperaturę zewnętrzną mierzy stacja meteorologiczna w zakresie od -20° do +50°C. Temperatura wewnętrzna może być pokazana w zakresie od 0° do 50° C.
Stacja meteorologiczna posiada także funkcją budzika z ulubioną możliwością SNOOZE. Wszystkie dane pojawiają się na klarownym ekranie LCD z niebieskim podświetleniem. Do swojej pracy potrzebuje stacja meteorologiczna Hyundai WS7236 tylko dwie baterie AAA - mikro ołówki.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.