Menu

Stacja pogody DYKIE 8730E

Cechy produktu

  • Producent DYKIE 

Opis

Stacja pogodowa 8730E to progresywne urządzenie, które odróżnia się od wszystkich innych swym wyglądem i funkcjonalnością. Stacja pozwala na sprawdzenie temperatury i wilgotności jednocześnie w środku pomieszczenia, w którym urządzenie się znajduje jak i na zewnątrz, dzięki bezprzewodowemu czujnikowi dołączonemu w zestawie.

nowoczesny, znaczny, podświetlany ekran LCD oprócz temperatury i wilgotności wskazuję aktualną godzinę, datę z informacją o dniu tygodnia, aktualną fazę księżyca, graficzną prognozę pogody, nurt temperaturowy oraz poziom komfortu w danym pomieszczaniu.

Stan pogody pokazywany jest w postaci obrazkowej jako: słońce, średnie zachmurzenie, całkowite zachmurzenie, opady, burza. Stacja pogodowa także funkcję BUDZENIA, dzięki czemu bezproblemowo może być używana jako domowy BUDZIK z funkcją DRZEMKI.

zaawansowany zewnętrzny, bezprzewodowy detektor załączony do zestawu zezwala na sprawdzenie temperatury i wilgotności na zewnątrz pomieszczeń z jednoczesnym wyświetleniem parametrów na nieznacznym, zaimplementowanym ekranie LCD.

Stacja pogody Zasilanie czujnika w stacji: 2x bateria 1....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.