Menu

Stacja pogody HYUNDAI WS8446 Czarny

Cechy produktu

  • Producent HYUNDAI 

Opis

szykowna i klarowna stacja meteorologiczna
Domowa stacja meteorologiczna Hyundai WS8446 zainteresuje na pierwszy rzut oka szykownym designem i kolorowym wyświetlaczem. Na nim można szybko i łatwo znaleźć wszystkie niezbędne i wyraźne dane. Staranny czas jest sterowany sygnałem radiowym DCF 77. Stacja pokazuje również aktualną datę a nastawić można i budzik.

dużo {pomocn|przydatn)ych danych
Stacja meteorologiczna Hyundai WS8446 szybko stanie się ulubionym wspólnikiem na każde rano. Szybkim spojrzeniem na nią łatwo sprawdzisz aktualną zewnętrzną temperaturę, wilgotność powietrza i prognozę pogody na najbliższe godziny. Temperaturę zewnętrzną stacja mierzy w zakresie od -30°C do +50°C, wewnętrzną od 0°C do +50°C. Sprawą oczywistą jest pamięć maksymalnej i minimalnej namierzonej wartości.

Stacja może pokazywać temperaturę namierzoną aż z trzech zewnętrznych czujników równocześnie. Możesz, tak łatwo uzyskać przegląd o temperaturach w różnych częściach domu, jako jest np. Piwnica, garaż, ale również zewnętrzna szklarnia itd. Wyrób jest zasilany bądź z sieci elektrycznej, lub z baterii. Po rejestracji na www.hyundai-electronics.cz uzyskasz oprócz tego do każdej stacji meteorologicznej Hyundai przedłużoną gwarancję 40 miesięcy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.