Menu

Stacja pogody SENCOR SWS 1500 GN

Cechy produktu

  • Producent SENCOR 

Opis

przy pomocy SWS 1500 GN z zastosowanym termometrem i budzikiem obserwuj temperaturę wewnętrzną, wilgotność, datę lub godzinę, dzień i noc. Sencor SWS 1500 jest wyposażony w ekran LCD z niebieskim podświetleniem, więc choćby w ciemności będzie widoczna, godzina lub temperatura i wilgotność w pomieszczeniu.

Oprócz tych wskaźników można wyświetlić datę albo skorzystać z funkcji alarmu z funkcją wielokrotnej pobudki. Wszystkie informacje są nad wyraz dobrze widoczne na wyświetlaczu z wielkimi, czytelnymi literami i cyframi.

Specyfikacja technologiczna: Termometr zegarowy z wyświetlaczem LCD z niebieskim podświetleniem. Możliwość ustawienia formatu czasu 12/24. Funkcje kalendarza, alarm dźwiękowy i funkcja ponownego czuwania. Wskaźnik skali temperatury ° C lub ° F.

Temperatura wewnętrzna od 0 ° do + 50 ° C Pomiar wilgotności od 20% do 90%. Zasilanie: 1x bateria AA. Rozmiary (S / W / h) 93 x 94 x 38 mm. Waga 101 g. Kolor zielony....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.