Moje konto
  • TERMOMETR DO WĘDZARNI, PIEKARNIKA I SZYNKOWARA TERMOMETR DO WĘDZARNI, PIEKARNIKA I SZYNKOWARA

TERMOMETR DO WĘDZARNI, PIEKARNIKA I SZYNKOWARA

0 ofert z 0 sklepów

Producent Biowin - Bioterm WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty z kategorii Termometry i stacje pogodowe innych firm

Informacje o produkcie

ProducentBiowin - Bioterm

Proponuję wszystkim pasjonatom i użytkownikom wędzarni, szynkowarów oraz użytkownikom piekarnika prosty sposób na pomiar temperaturyProsty w obsłudze termometr do sprawdzania temperatury podczas gotowania, wędzenia i pieczenia mięs oraz przygotowywania innych potraw o zakresie od 0 do 250 stopni.Znakomicie nadaje się do wędzarni, szynkowara, piekarnika i innych zastosowań.Możliwe są 3 opcje montażu: możliwość postawienia, zawieszenia lub mocowanie za pomocą magnesu.- Termometr z sondą ze stali nierdzewnej- Wyposażony w Timer do 99min 59sek.- Sygnalizacja alarmem osiągnięcia ustawionej temperatury lub upływu czasu.- Długość przewodu – 1,5m- Długość sondy – ok 18cm- Na bokach termometru zalecane temperatury dla różnych rodzajów mięs.Tolerancja błędu w zakresie do 200 st.

2 st. C. Termometr bezrtęciowy. Zasilanie 1 x AAA - brak w zestawie.Dla moich klientów porady zawsze GRATIS. Towar prezentowany na moich aukcjach jest fabrycznie nowy. Do każdego produktu dołączony jest paragon fiskalny lub na żądanie - faktura VAT.

Każda partia towaru jest fotografowana, dlatego też zdjęcia są zawsze aktualne. Jeżeli potrzebujesz więcej zdjęć - prześlę je na podany adres. Jestem pasjonatem produktów kuchennych i staram się dystrybuować przedmioty nieprzeciętne i w miarę możliwości - osobiście przetestowane.

...

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też