Menu

Termometr BEURER FT 65

Cechy produktu

  • Producent BEURER 
  • Rodzaj elektroniczny 
  • Miejsce pomiaru czoło 

Opis

Wśród progresywnych termometrów na szczególną uwagę zasługują modele bezdotykowe. Jednym z nich jest wysokiej klasy termometr bezdotykowy FT 65 – Beurer, który idealnie sprawdza się w swojej roli i w dodatku mnóstwo przydatnych funkcji.

artykuł został wyposażony w praktyczny alarm LED, który włącza się przy temperaturze powyżej 38 poziomów. Staranny wynik można uzyskać już w przeciągu kilku sekund. Urządzenie jest w pełni bezpieczne dla konsumenta – nie ma rtęci ani szkła.

równocześnie bez obaw można poddawać termometr dezynfekcji, w zależności od aktualnych potrzeb. Termometr bezdotykowy FT 65 – Beurer udostępnia użyteczną opcję pamięci z możliwością zapamiętania aż 10 pomiarów – łącznie z datą i godziną.

dzięki temu użytkownik łatwo może porównać ze sobą poprzednie wyniki. Niewątpliwym atutem artykułu jest dość obszerny wyświetlacz, który upraszcza odczytanie aktualnej temperatury. Na uwagę zasługuje także funkcja samoczynnego wyłączania.

Termometr olśniewa innowacyjnym designem i poręcznym kształtem. Do zestawu zostały załączone dwie baterie. Opis produktu: Alarm LED przy temperaturze powyżej 38°C Pomiar temperatury w ciągu kilku sekund Nie mieści rtęci ani szkła nadaje się do dezynfekcji staranność pomiaru: Czoło 0,3°C: 34 - 43°C Ucho 0,2°C: 35,5°C - 42°C Obiekt 1,5°C przy <30°C; 5% przy ≥ 30°C Termometr zapamiętuje 10 wartości wraz z datą i godziną Funkcja samoczynnego wyłączania duży wyświetlacz Dwie baterie w pakiecie 1,5V AAA Gwarancja 36 miesięcy

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.