TERMOMETR bez rteciowy *

TERMOMETR bez rteciowy *

  • Cena od: 14,70
Oferty 1-1 ułożone według:

Informacje o produkcie

TERMOMETR bez rteciowy *

Termometr cieczowy ze szkła jest wypełniony galistanem Galinstan to eutektyczny stop galu, indu i cyny; nietrujący, niezagrażający środowisku naturalnemu - gwarantuje dożywotnią wysoką dokładność pomiaru. Dzięki wyeliminowaniu rtęci nie jest toksyczny, co jest ważne w przypadku uszkodzenia mechanicznego. Dzięki szklanej obudowie jest higieniczny, łatwy w czyszczeniu i w dezynfekcji. UwagiCiecz wyciekającą z uszkodzonych termometrów można zebrać pędzlem, celulozą lub szmatką, namoczonymi uprzednio w roztworze mydlanym.

Szklany termometr bezrtęciowyOpakowanieZestaw zawiera:- termometr- plastikowe etui- instrukcję obsługi Opis produktuSzklany termometr nie zawierający rtęci, zastępujący na rynku modele rtęciowe. - Zakres pomiaru: 35 - 42° C- Dokładność pomiaru: 0,1° C- Łatwy do czyszczenia i dezynfekcji- Doskonale zastąpi termometr rtęciowyUrządzenie spełnia wymogi dyrektywy unijnej EN12470-1:2000 dotyczącej ograniczeń wprowadzania do obrotu produktów zawierających rtęć.

Unikać styczności galistanu z metalami szlachetnymi lub lekkimi, ponieważ reaguje z nimi. Temperatura przechowywania szklanych termometrów bez rtęci nie powinna wynosić poniżej 15 i powyżej 42 C.

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie