Menu

Termometr bezdotykowy wielofunkcyjny KT-30

Cechy produktu

  • Producent HI-TECH MEDICAL 
  • Rodzaj bezdotykowy 

Opis

Termometr HI-TECH MEDICAL KARDIO-TEST KT-30 na podczerwień zaprojektowano do pomiaru temperatury ciała lub wybranej powierzchni przy użyciu technologii promieniowania podczerwonego. Termometr na podczerwień nie jest inwazyjny, więc jest łatwiejszy i wygodniejszy w użyciu konwencjonalne termometry doustne, pod ramię, do odbytnicze albo douszne. Jest rzeczywiście „bezkontaktowym" termometrem. Pozwala na pomiar temperatury ciała dorosłych i dzieci bez konieczności dotykania skóry. Dzięki KT-30 nie ma zapotrzebowania wprowadzania sondy termometru do jakiejkolwiek części ciała twojego niemowlęcia. Śpiące niemowlę nie obudzi sie podczas kiedy termometr będzie w użyciu ani nie odczuje żadnego dyskomfortu podczas jego zastosowania kiedy nie śpi.

Termometr bezdotykowy HI-TECH MEDICAL KARDIO-TEST KT-30 ma funkcję trójkolorowej identyfikacji poziomu temperatury: przy pomiarze temperatury na czole, gdy temperatura jest < od 37,3 st C zapali się wyświetlacz zielony, gdy temperatura jest >= 37,4 - > 37,9 st C, zapali się ekran pomarańczowy, gdy >= 38,0 st C, zapali się wyświetlacz czerwony.


Ultranowoczesny design
. Unikatowy, nowoczesny i praktyczny kształt.

Podstawowe cenchy termometru bezdotykowego HI-TECH MEDICAL KARDIO-TEST KT-30

1. Urządzenie służące do pomiaru temperatury ciała (przy użyciu cyklu dynamicznej korekcji uwzględniającej temperaturę otoczenia względem temperatury ciała) albo powierzchni wybranego przedmiotu.
2. Pomiary przeprowadzane są wyłącznie przy użyciu sondy na podczerwień do pomiaru temperatury, o wysokim stopniu dokładności pomiaru i stabilnym działaniu.
3. Funkcja alarmu w przypadku podwyższonej temperatury ciała.
4. Funkcja pamięci 32 ostatnich wyników.

5. Podświetlany ekran cyfrowy LCD.
6. Dwa tryby pomiaru temperatury: skala Fahrenheita i Celsjusza, do wyboru.
7. Tryb automatycznego oszczędzania energii; termometr wyłącza się, jeśli nie jest używany.
8. Minimalny rozmiar, przemyślana konstrukcja i komfortowa obsługa.
9. Dobór trybu pomiaru temperatury na czole albo powierzchni przedmiotów o temperaturze niższej niż 60°C i emisyjności równej 0,95.

10.Identyfikacja poziomu temperatury: 3 odcienie


Termometr bezdotykowy HI-TECH MEDICAL KARDIO-TEST KT-30 w odróżnieniu od innych elektronicznych termometrów umożliwia pomiar temperatury bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z zamianą jednorazowych kapturków bądź też przeprowadzania cyklu dezynfekcji, a równocześnie w sposób całkowity usuwa możliwość przenoszenia drobnoustrojów. Dzięki zaimplementowaniu funkcji bezdotykowego mierzenia temperatury, dokonujemy z łatwością i bezinwazyjnie pomiarów temperatury u dzieci.

HI-TECH MEDICAL KARDIO-TEST KT-30 to nowoczesny termometr, w którym zaimplementowano technikę pomiaru na podczerwień Termometr cechuje się wysoką skrupulatnością.staranność ta została potwierdzona badaniami klinicznymi. Wykonanie dokładnego pomiaru temperatury trwa zaledwie 0,5 sekundy. Praktyczny ekran LCD prosty odczyt wyniku. Dzięki zastosowaniu podświetlanego ekranu możemy dokonywać i odczytywać wyniki w nocy.

Termometr HI-TECH MEDICAL KARDIO-TEST KT-30 ma funkcję alarmu gorączki

Funkcja pamięci pozwala na wyświetlenie wartości 32 ostatnich wyników po wciśnięciu stosownego przycisku. Sygnał dźwiękowy oznacza zakończenie pomiaru i możliwość odczytu wartości temperatury na wyświetlaczu. Funkcja alarmu w przypadku podwyższonej temperatury, przy pomiarze temperatury na czole, gdy temperatura jest wyższa od ustawionej termometr generuje alarm ostrzegający użytkownika o potencjalnej gorączce. Funkcja samoczynnego wyłączania ogranicza zużycie baterii. Pokrywa jest produkowaną z trwałego plastiku, gwarantującego najwyższy poziom ochrony urządzenia, jest niepodatny na uszkodzenia mechaniczne. Wyjątkowy,postępowy i poręczny zarys. Poprawne zastosowanie termometru wymaga starannego poznania się z instrukcją obsługi.

Termometr wielofunkcyjny KT-30 pozwala na dokonanie pomiarów temperatury u dzieci i osób dorosłych w niemal każdych warunkach: w domu, pracy, podróży. Wyniki tych pomiarów charakteryzują się kliniczną precyzyjnością. Pomiary są niezwłoczne (czas pomiaru – ok. 0,1 sekundy), dzięki czemu termometr może być stosowany do pomiarów temperatury u nawet nad wyraz ruchliwych dzieci. Momentalnie w dodatku wykonamy pomiary temperatury otoczenia, żywności, napojów i kąpieli dla dziecka.

SPECYFIKACACJA:

• Termometr służy do pomiaru temperatury na czole, temperatury otoczenia i przedmiotów (np.mleka w butelce)
• Czas pomiaru: 1 sekunda
Trójkolorowa Identyfikacja poziomu temperatury: przy pomiarze temperatury na czole, gdy temperatura jest < od 37,3 st C zapali się ekran zielony, gdy temperatura jest >= 37,4 - > 37,9 st C, zapali się ekran pomarańczowy, gdy >= 38,0 st C, zapali się wyświetlacz czerwony.
• Podświetlany ekran cyfrowy LCD trójkolorowy.
Łatwy odczyt wyniku pomiaru
• wybór trybu pomiaru temperatury na czole albo powierzchni przedmiotów o temperaturze niższej niżeli 60°C i emisyjności równej 0,95.
Dwa tryby pomiaru temperatury: skala Fahrenheita i Celsjusza, do wyboru.
• Funkcja pamięci ostatnich 32 pomiarów.
Zakres temperatury:
• Zakres pomiaru: temperatura ciała: 32°C – 42,9°C / 89,6°F – 109,2°F.
• Zakres pomiaru: temperatura powierzchni: 0,0°C – 60,0°C / 32,0°F – 140,0°F.Margines błędu pomiaru: w standardowych warunkach otoczenia: +-0,2°C/0,3°C.
• Odległość od miejsca dokonywania pomiaru na czole: 3cm – 5cm.
• Odległość do miejsca dokonywania pomiaru temperatury wybranej powierzchni: 3cm – 6cmm (W miarę odsuwania urządzenia od wybranej powierzchni coraz obszerniejsze znaczenie na przekazany wynik będzie mieć temperatura otoczenia ).

• Funkcja alarmu w wypadku podwyszonej temperatury ciała
• Tryb oszczędzania energii samoczynne wyłączenie: po upływie 30 s.
• Zasilanie: (baterie AAA/2 sztuki).
• zużycie mocy: ≤ 300mW.
• Termometry są zarejestrowane jako urządzenia medyczne w URZĘDZIE REJESTRACJI towarÓW LECZNICZYCH, WYROBÓW MEDYCZNYCH I produktÓW BIOBÓJCZYCH, co zagwarantuje wysoką dokładność ich wskazań.
• Podstawowe wymiary: 170mm × 48mm × 40mm (długość × szerokość × wysokość).
• Masa netto: 75 g (bez baterii).
• standardowe warunki działania urządzenia:
• Temperatura robocza otoczenia: 10°C - 40°C.
• Wilgotność względna:≤85%
• Emisyjność: 0,95.

SKŁAD ZESTAWU:

• Termometr

• 2 baterie AAA

• Instrukcja obsługi w języku polskim

• Gwarancja polska 24 miesiące

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.