Moje konto
  • TEST ciążowy QUIXX płytkowy*1 szt. TEST ciążowy QUIXX płytkowy*1 szt.

TEST ciążowy QUIXX płytkowy*1 szt.

2 oferty z 2 sklepów

Producent BLUE CROSS BIO-MEDICAL WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Świat leku

★★★★☆
82 opinie

Test ciążowy Quixx płytkowy, 1 szt.

Test ciążowy Quixx płytkowy, 1 szt.

… jednego z hormonów, ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej, w skrócie HCG. HCG jest hormonem niezbędnym do powstania łożyska, produkowanego przez zapłodnione jajo już we wczesnej ciąży.Wygodny - potwierdzenie obecności ciąży w domowych warunkachWiarygodny - dokładność ponad 99,5%Szybki - pozwala wykryć ciążę już 5-6 dni po zapłodnieniuCzuły - wykrywa HCG już przy stężeniu 25 …

Dostępny od ręki  ✓

ElixirZdrowia.pl

★★★★★
998 opinii

Test ciążowy QUIXX płytkowy 1 szt.

Test ciążowy QUIXX płytkowy 1 szt.

… płciowych. Hormon HCG jest obecny w moczu kobiety ciężarnej już 7–10 dnia po zapłodnieniu. Sposob użycia: Zestaw testowy i probkę moczu należy doprowadzić do temperatury pokojowej (18-30°C), przy użyciu kroplomierza nabrać probkę moczu i zakroplić 2 krople do studzienki testowej umieszczonej na płytce. Odczekać 5 minut i odczytać wynik. Dokładny sposob wykonania testu znajduje …

Dostępność sprawdź w sklepie →

Informacje o produkcie

ProducentBLUE CROSS BIO-MEDICAL

Test ciążowy QUIXX płytkowy 1 szt. Wskazania: Szybkie potwierdzenie obecności ciąży w domowych warunkach. Czułość diagnostyczna testu wynosi ponad 99%. Probkę moczu należy zebrać do pojemnika dołączonego do zestawu testowego.

Preferowana jest probka pierwszego porannego moczu, jako że zazwyczaj zawiera ona najwyższe stężenie HCG. Można jednak wykorzystać probkę moczu pobraną o dowolnej porze dnia. Działanie: Quixx to szybki i prosty w użyciu test ciążowy do domowego użytku.

Wynik testu pojawia się w ciągu 5 minut. Test wykrywa ciążę już po 7 dniach od zapłodnienia. Zasada działania testu polega na wykrywaniu w moczu obecności HCG, czyli gonadotropiny kosmowkowej. To hormon produkowany przez tkanki zarodka.

Podtrzymuje wydzielanie progesteronu, odpowiadającego za utrzymanie ciąży, a także reguluje rozwoj gruczołow płciowych. Hormon HCG jest obecny w moczu kobiety ciężarnej już 7–10 dnia po zapłodnieniu. Sposob użycia: Zestaw testowy i probkę moczu należy doprowadzić do temperatury pokojowej (18-30°C), przy użyciu kroplomierza nabrać probkę moczu i zakroplić 2 krople do studzienki testowej umieszczonej na płytce.

Odczekać 5 minut i odczytać wynik. Dokładny sposob wykonania testu znajduje się w ulotce dołączonej do opakowania. Opakowanie: 1 szt.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.