Moje konto
  • TEST ciążowy QUIXX płytkowy*1 szt. TEST ciążowy QUIXX płytkowy*1 szt.

TEST ciążowy QUIXX płytkowy*1 szt.

3 oferty z 3 sklepów

Producent BLUE CROSS BIO-MEDICAL WIĘCEJ INFORMACJI ↓

ElixirZdrowia.pl

★★★★★
1250 opinii

Test ciążowy QUIXX płytkowy 1 test

Test ciążowy QUIXX płytkowy 1 test

… to szybki i prosty w użyciu test ciążowy do domowego użytku. Wynik testu pojawia się w ciągu 5 minut. Test wykrywa ciążę już po 7 dniach od zapłodnienia. Zasada działania testu polega na wykrywaniu w moczu obecności HCG, czyli gonadotropiny kosmowkowej. To hormon produkowany przez tkanki zarodka. Podtrzymuje wydzielanie progesteronu, odpowiadającego za utrzymanie ciąży, a także reguluje rozwoj gruczołow …

Dostępność sprawdź w sklepie →

Apteka Internetowa OLMED

★★★★☆
5143 opinie

Test ciążowy QUIXX płytkowy - 1 sztuka

Test ciążowy QUIXX płytkowy - 1 sztuka

… HCG). Hormon ten jest obecny w moczu kobiety ciężarnej już około 7?10 dnia po zapłodnieniu. Sposób użycia:W celu otrzymania wyniku należy pobrać próbkę moczu do pojemnika dołączonego do zestawu testowego. Przy pomocy kroplomierza nabiera się kilka kropel moczu, a następnie umieszcza je na płytce umieszczonej na teście. Wynik można odczytać już po pięciu minutach. Nie należy odczytywać wyniku po upływie …

Dostępny od ręki  ✓

Test ciążowy QUIXX płytkowy 1 szt.

… hormonu HCG w moczu, który jest przeznaczony do domowego użytku. Test polega na wykryciu w moczu podwyższonego stężenia jednego z hormonów, ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej (w skrócie nazywanego HCG). Hormon ten jest obecny w moczu kobiety ciężarnej już około 7–10 dnia po zapłodnieniu. Sposób użycia: w celu otrzymania wyniku należy pobrać próbkę moczu do pojemnika dołączonego do zestawu testowego. …

Dostępność sprawdź w sklepie →

Informacje o produkcie

ProducentBLUE CROSS BIO-MEDICAL

Test ciążowy QUIXX płytkowy 1 szt. Wskazania: Szybkie potwierdzenie obecności ciąży w domowych warunkach. Czułość diagnostyczna testu wynosi ponad 99%. Probkę moczu należy zebrać do pojemnika dołączonego do zestawu testowego.

Preferowana jest probka pierwszego porannego moczu, jako że zazwyczaj zawiera ona najwyższe stężenie HCG. Można jednak wykorzystać probkę moczu pobraną o dowolnej porze dnia. Działanie: Quixx to szybki i prosty w użyciu test ciążowy do domowego użytku.

Wynik testu pojawia się w ciągu 5 minut. Test wykrywa ciążę już po 7 dniach od zapłodnienia. Zasada działania testu polega na wykrywaniu w moczu obecności HCG, czyli gonadotropiny kosmowkowej. To hormon produkowany przez tkanki zarodka.

Podtrzymuje wydzielanie progesteronu, odpowiadającego za utrzymanie ciąży, a także reguluje rozwoj gruczołow płciowych. Hormon HCG jest obecny w moczu kobiety ciężarnej już 7–10 dnia po zapłodnieniu. Sposob użycia: Zestaw testowy i probkę moczu należy doprowadzić do temperatury pokojowej (18-30°C), przy użyciu kroplomierza nabrać probkę moczu i zakroplić 2 krople do studzienki testowej umieszczonej na płytce.

Odczekać 5 minut i odczytać wynik. Dokładny sposob wykonania testu znajduje się w ulotce dołączonej do opakowania. Opakowanie: 1 szt.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też