Moje konto  ▾

TEST ciążowy QUIXX płytkowy*1 szt.

Producent BLUE CROSS BIO-MEDICAL WIĘCEJ INFORMACJI ↓

ElixirZdrowia.pl

★★★★★
952 opinie

Test ciążowy QUIXX płytkowy 1 szt.

Test ciążowy QUIXX płytkowy 1 szt.

Dostępność sprawdź w sklepie →

2,90

Przejdź do sklepu ▸ ElixirZdrowia.pl

Informacje o produkcie

ProducentBLUE CROSS BIO-MEDICAL

Test ciążowy QUIXX płytkowy 1 szt. Wskazania: Szybkie potwierdzenie obecności ciąży w domowych warunkach. Czułość diagnostyczna testu wynosi ponad 99%. Probkę moczu należy zebrać do pojemnika dołączonego do zestawu testowego.

Preferowana jest probka pierwszego porannego moczu, jako że zazwyczaj zawiera ona najwyższe stężenie HCG. Można jednak wykorzystać probkę moczu pobraną o dowolnej porze dnia. Działanie: Quixx to szybki i prosty w użyciu test ciążowy do domowego użytku.

Wynik testu pojawia się w ciągu 5 minut. Test wykrywa ciążę już po 7 dniach od zapłodnienia. Zasada działania testu polega na wykrywaniu w moczu obecności HCG, czyli gonadotropiny kosmowkowej.

To hormon produkowany przez tkanki zarodka. Podtrzymuje wydzielanie progesteronu, odpowiadającego za utrzymanie ciąży, a także reguluje rozwoj gruczołow płciowych. Hormon HCG jest obecny w moczu kobiety ciężarnej już 7–10 dnia po zapłodnieniu.

Sposob użycia: Zestaw testowy i probkę moczu należy doprowadzić do temperatury pokojowej (18-30°C), przy użyciu kroplomierza nabrać probkę moczu i zakroplić 2 krople do studzienki testowej umieszczonej na płytce.

Odczekać 5 minut i odczytać wynik. Dokładny sposob wykonania testu znajduje się w ulotce dołączonej do opakowania. Opakowanie: 1 szt.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.