Moje konto
  • TEST ciążowy QUIXX płytkowy*1 szt. TEST ciążowy QUIXX płytkowy*1 szt.

TEST ciążowy QUIXX płytkowy*1 szt.

3 oferty z 3 sklepów

Producent BLUE CROSS BIO-MEDICAL WIĘCEJ INFORMACJI ↓

ElixirZdrowia.pl

★★★★★
1227 opinii

Test ciążowy QUIXX płytkowy 1 test

Test ciążowy QUIXX płytkowy 1 test

… Hormon HCG jest obecny w moczu kobiety ciężarnej już 7–10 dnia po zapłodnieniu. Sposob użycia: Zestaw testowy i probkę moczu należy doprowadzić do temperatury pokojowej (18-30°C), przy użyciu kroplomierza nabrać probkę moczu i zakroplić 2 krople do studzienki testowej umieszczonej na płytce. Odczekać 5 minut i odczytać wynik. Dokładny sposob wykonania testu znajduje się w ulotce …

Dostępność sprawdź w sklepie →

Test ciążowy QUIXX płytkowy 1 szt.

… Sposób użycia: w celu otrzymania wyniku należy pobrać próbkę moczu do pojemnika dołączonego do zestawu testowego. Przy pomocy kroplomierza nabiera się kilka kropel moczu, a następnie umieszcza je na płytce umieszczonej na teście. Wynik można odczytać już po pięciu minutach. Nie należy odczytywać wyniku po upływie dziesięciu minut. Po jednokrotnym użyciu zestaw należy wyrzucić …

Dostępność sprawdź w sklepie →

Test ciążowy QUIXX płytkowy 1 szt.

… za utrzymanie ciąży, a także reguluje rozwój gruczołów płciowych. Hormon HCG jest obecny w moczu kobiety ciężarnej już 7–10 dnia po zapłodnieniu. Próbkę moczu należy zebrać do pojemnika dołączonego do zestawu testowego. Preferowana jest próbka pierwszego porannego moczu, jako że zazwyczaj zawiera ona najwyższe stężenie HCG. Można jednak wykorzystać próbkę moczu pobraną …

Dostępny od ręki  ✓

Informacje o produkcie

ProducentBLUE CROSS BIO-MEDICAL

Test ciążowy QUIXX płytkowy 1 szt. Wskazania: Szybkie potwierdzenie obecności ciąży w domowych warunkach. Czułość diagnostyczna testu wynosi ponad 99%. Probkę moczu należy zebrać do pojemnika dołączonego do zestawu testowego.

Preferowana jest probka pierwszego porannego moczu, jako że zazwyczaj zawiera ona najwyższe stężenie HCG. Można jednak wykorzystać probkę moczu pobraną o dowolnej porze dnia. Działanie: Quixx to szybki i prosty w użyciu test ciążowy do domowego użytku.

Wynik testu pojawia się w ciągu 5 minut. Test wykrywa ciążę już po 7 dniach od zapłodnienia. Zasada działania testu polega na wykrywaniu w moczu obecności HCG, czyli gonadotropiny kosmowkowej. To hormon produkowany przez tkanki zarodka.

Podtrzymuje wydzielanie progesteronu, odpowiadającego za utrzymanie ciąży, a także reguluje rozwoj gruczołow płciowych. Hormon HCG jest obecny w moczu kobiety ciężarnej już 7–10 dnia po zapłodnieniu. Sposob użycia: Zestaw testowy i probkę moczu należy doprowadzić do temperatury pokojowej (18-30°C), przy użyciu kroplomierza nabrać probkę moczu i zakroplić 2 krople do studzienki testowej umieszczonej na płytce.

Odczekać 5 minut i odczytać wynik. Dokładny sposob wykonania testu znajduje się w ulotce dołączonej do opakowania. Opakowanie: 1 szt.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też