Menu

Tipsy Duo AcrylGel

Cechy produktu

 • Producent Neonail 

Opis

Tipsy Duo AcrylGel NeoNail
 • Tipsy Duo Acrylgel wykorzystasz do przedłużania i modelowania paznokci przy użyciu progresywnego towaru – Duo Acrylgel.
 • tworzone z rozciągliwego sztucznego tworzywa, umożliwiają łatwiejszą i szybszą pracę konwencjonalne szablony czy tipsy.
 • Metoda ta nie wymaga od nas obfitych umiejętności, a przedłużone paznokcie będą atrakcyjne i trwałe.
 • Opakowanie posiada 10 rozmiarów tipsów po 10 sztuk, ponumerowanych od 0 do 9.

APLIKACJA PRZY UŻYCIU TIPSA DUO ACRYLGEL:
 1. Płytkę paznokcia subtelnie zmatowić blokiem polerskim, powstały pył polikwidować szczoteczką a paznokcie przemyć Cleanerem.
 2. Skórki odsunąć, a jeśli istnieje taka konieczność, należy wyciąć je przy pomocy cążek.
 3. Dla zwiększenia przyczepności zaaplikować cienką warstwę HARD BASE i utwardzić w lampie LED lub w lampie UV *Jeśli mamy płytkę problematyczną, można również wykorzystać Primer.
 4. Na wewnętrzną stronę tipsa zaaplikować odpowiednią ilość towaru, uwzględniając korzystną budowę „krzywą C" (mała liczba towaru powinna być w okolicy skórek oraz na wolnym brzegu a więcej po środku tipsa). W celu wygładzenia towaru na tipsie i osiągnięcia pożądanej długości, używamy pędzelka nasączonego w Cleanerze.
 5. Przygotowany tips przykładamy do płytki paznokcia, finezyjnie dociskając. W przypadku dostania się produktu na skórki, nasączyć pędzelek Cleanerem, a następnie wyeliminować zabrudzenie. Utwardzić w lampie LED 48 przez 30-60 sekund.
 6. Po wyjęciu ręki z lampy subtelnie zdejmujemy tipsa z paznokcia. Następnie nadajemy ostateczny zarys za pomocą pilnika o gradacji 180 i wygładzamy polerką. ***Według własnych preferencji możemy wykonać ponadto dowolną stylizację
 7. Nałożyć warstwę HARD TOP dla nadania bardzo wyraźnego połysku. Utwardzić w lampie LED albo lampie UV, po czym przemyć Cleanerem.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.